Zpět na » 1. Bundesliga » Trenér Brém Skripnik ostře zkritizoval svého hráče Zlatka Junuzoviče

1. Bundesliga - Trenér Brém Skripnik ostře zkritizoval svého hráče Zlatka Junuzoviče

Trenér Brém Skripnik ostře zkritizoval svého hráče Zlatka Junuzoviče © kicker.de - Zlatko Junuzovič

0

Líbilo se

08.03. - Trenéra Werderu Brémy Viktora Skripnika pořádně naštval jeho hráč Zlatko Junuzovič, který v zápase proti Hannover 96 úmyslně dostal čtvrtou žlutou kartu a bude tak svému týmu chybět ve víkendovém zápase proti Bayernu Mnichov.

Rakouský fotbalista dostal žlutou kartu v zápase proti Hannover pět minut před koncem. Werder zápas zvládl a vyhrál 4:1. Po zápase Junuzovič přiznal, že žlutou kartu si nechal dát úmyslně, aby se vyhnul karetnímu trestu v zápase v Mnichově a byl tak připravený na zápas proti 1. FSV Mainz, které se bude hrát 19. března a Werder v tomto zápase bude mít větší šanci získat body.

"Bylo to domluvené a udělal jsem to schválně," přiznal Junuzovič po zápase.

Werderu bude také chybět v Mnichově obránce Clemens Fritz, který obdržel desátou žlutou kartu v letošní sezóně. Ukrajinský trenér přiznal, že o úmyslu Junuzoviče nevěděl a byl z jeho chování hodně frustrovaný.

"Pro nás je každý zápas, i ten proti Bayernu, nesmírně důležitý," řekl Skrupnik.

"V takových to zápasech se náš tým vyvíjí a zlepšuje se. Nevím, co si hráči mezi sebou domlouvají, ale pokud si schválně nechají dát kartu, aby příští zápas nehráli, myslím si, že to není v pořádku."

"V šatně jsem rozhodnutí Zlatka Junuzoviče ostře odsoudil. Bude to pro nás o dost těžší zápas v Mnichově, když nám budou chybět dva důležití hráči."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články