Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund popřel jednání o odchodu Ilkaye Gündogana do Manchesteru City

1. Bundesliga - Dortmund popřel jednání o odchodu Ilkaye Gündogana do Manchesteru City

Dortmund popřel jednání o odchodu Ilkaye Gündogana do Manchesteru City © fichajes.com - Ilkay Gündogan

0

Líbilo se

21.02. - Borussia Dortmund odmítla tvrzení španělského deníku Diario SPORT ohledně přestupu německého záložníka Ilkay Gündogana do Manchesteru City na konci letošní sezóny. Vynikající záložník vestfálského celku, který má v Signal Iduna Areně smlouvu do konce příští sezóny, je v posledních měsících spojován se zájmem všech evropských velkoklubů.

SPORT uvedl, že 25letý hráč byl v kontaktu s FC Barcelona v posledním lednovém přestupním období. Nicméně nyní přinesl informaci, že sám hráč si přeje od příští sezóny hrát za barvy Manchesteru City.

Vymyšlené spekulace také obsahovala dohodu mezi Dortmundem a Manchesterem City, že se oba celky už na transferu dohodly a vše bude realizovánu v létě po EURO 2016.

Německý klub na tyto spekulace odpověděl přes twitterový účet a popřel jakoukoliv dohodu o odchodu jednoho ze svých klíčových hráčů.

"Opravdu? O tom bychom snad měli něco vědět i my, nemyslíte? Pravdou je, že o tom nic nevíme," uvedl Dortmund.

Trenér Dortmundu Thomas Tuchel v minulém týdnu potvrdil, že německý celek nabízí Gündoganovi novou smlouvu. Zároveň ale potvrdil, že o německého reprezentanta projevily zájem zahraniční kluby a dohoda na nové smlouvě tak bude velmi složitá.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články