Zpět na » 1. Bundesliga » Benedikt Höwedes prodloužil smlouvu s FC Schalke 04

1. Bundesliga - Benedikt Höwedes prodloužil smlouvu s FC Schalke 04

Benedikt Höwedes prodloužil smlouvu s FC Schalke 04 © kwesesports.com - Benedikt Höwedes

1

Líbilo se

11.02. - Kapitán FC Schalke 04 Benedikt Höwedes prodloužil v německém klubu smlouvu o tři roky a nový kontrakt mu nyní vyprší až v roce 2020. 27letý obránce je v současné době na marodce kvůli zranění stehenního svalu.

Německý reprezentant působí ve Veltins Aréně od roku 2001 a dosavadní smlouva mu měla končit v roce 2017. V 15. sezóně v Schalke se tak Höwedes dočkal další nové smlouvy.

"Rozbušilo se mi srdce, když jsem vzal do ruky pero a podepsal nový kontrakt," řekl Höwedes.

"Schalke 04 je velký klub s úžasnými fanoušky. Jsem klubu vděčný za rozvoj mé fotbalové kariéry už od mládežnického výběru v Knappenschmiede akademii. Děkuji jim, že mi dalí příležitost zahrát si v Bundeslize a poté, že jsem se stal jejich kapitánem."

"Máme nyní mladý tým plný potenciálu a ambicí. Chceme pokračovat v budování týmu pro budoucnost."

Německý reprezentant v Bundeslize za Schalke nyní nastoupil již k 206 zápasům, ve kterých vstřelil 11 branek. Dalších 23 zápasů za Schalke odehrál v DFB Pokal a 55 zápasů si připsal v evropských pohárech.

"Jsme rádi, že Benedikt s námi podepsal novou smlouvu a že jsme si udrželi jednoho z hlavních hráčů A-týmu," řekl sportovní ředitel Schalke Host Heldt.

"Benedikt hraje v našich plánech hlavní roli, protože je to kapitán našeho mužstva."

Höwedes v Bundeslize debutoval v roce 2007 a v roce 2011 se Schalke vyhrál DFB Pokal. O rok později se stal kapitánem týmu z Veltins Arény. V roce 2014 se stal mistrem světa s německou reprezentací.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články