Zpět na » 1. Bundesliga » Lewandowski jedná o prodloužení smlouvy v Bayernu Mnichov

1. Bundesliga - Lewandowski jedná o prodloužení smlouvy v Bayernu Mnichov

Lewandowski jedná o prodloužení smlouvy v Bayernu Mnichov © en.as.com - Robert Lewandowski

0

Líbilo se

08.02. - Agent polského kanonýra Roberta Lewandowskiho prozradil, že jeho klient jedná o prodloužení smlouvy s německým mistrem Bayernem Mnichov. Polský reprezentant byl v lednu spojován se zájmem Realu Madrid a Paris Saint-Germain. Spekulace ještě více rozvířil Karl-Heinz Rummenigge, který potvrdil zájem o útočníka Neapole Gonzala Higuaina.

Agent Lewandowského Cezary Kucharski popřel, že by o útočníka projevily zájem velkokluby z celé Evropy a prozradil, že s Bayernem Mnichov jedná o prodloužení smlouvy klíčového muže Bayernu v letošní sezóně.

"Ano, mohu potvrdit, že jsme o prodloužení smlouvy začali jednat. Jednání nebudu dále komentovat,protože se jedná o důvěrné rozhovory mezi námi a Bayernem," řekl Kucharski.

"Během přestupního termínu jsme nejednali s Realem Madrid. Byly to jen spekulace. Ale tyto spekulace ukazují, jak velkým hráčem Robert je. Je slavný nejen v Polsku nebo Německu, ale po celé Evropě."

"Neexistující žádné rozhovory s PSG. V Anglii píší o zájmu anglických klubu, ve Francii o zájmu PSG, v Itálii o zájmu Juventusu a ve Španělsku o zájmu Realu Madrid. V každé zemi je velký klub spojovaný se zájmem o Roberta."

"Ale Lewandowski je v týmu, ve kterém se cítí spokojený a není třeba na tom nic měnit."

"Vím, že Rummenigge si je vědom tom toho, že Lewy je vynikající hráč, který má pro Bayern obrovskou hodnotu. A taky ví, jak klíčového hráče za skvělé výkony odměnit."

Lewandowski v letošní sezóně ve všech soutěžích odehrál 29 zápasů a vstřelil fantastických 27 branek.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Fnatic - 09.02. Odpovědět

rozhodne si 18M nezasluzi Smajlík 7

Fnatic
Reklama
Reklama
Nejnovější články