Zpět na » 1. Bundesliga » Borussia Mönchengladbach nevylučuje prodej Granita Xhaky

1. Bundesliga - Borussia Mönchengladbach nevylučuje prodej Granita Xhaky

Borussia Mönchengladbach nevylučuje prodej Granita Xhaky © sportstarlive.com - Granit Xhaka

0

Líbilo se

18.01. - Sportovní ředitel Borussie Mönchengladbach Max Eberl uvedl, že v případě zajímavé nabídky se klub nebude klub bránit prodeji jejich nejlepšího hráče Granita Xhaky. Švýcarský reprezentant je spojovaný se zájmem Arsenalu Londýn a Liverpoolu. Do Gladbachu přišel v roce 2012 z FC Basilej.

Xhaka je delší dobu spojován i s Bayernem Mnichov, kam má přijít jako náhrada za Bastiana Schweinstegera, který v létě odešel do Manchesteru United.

24letý fotbalista v Gladbachu v únoru 2015 podepsal v německém klubu novou smlouvu na čtyři a půl roku. Eberl ale uvedl, že když klub předloží dobrou nabídku, prodeji Xhaky nic bránit nebude.

"Prodej Granita záleží na našich sportovních výsledcích a také na výkonech, které bude předvádět," řekl Eberl.

"Bude také hodně záležet, jak na tom klub bude po finanční stránce. Vždy ale existují situace, ve kterých musí klub začít přemýšlet o všech možných situací."

"Je to všechno v našich vlastních rukou. V současné situaci jsme rádi, že je tu s námi a doufáme, že u nás zůstane delší dobu."

Xhaka v letošní sezóně ve všech soutěžích nastoupil do 23 zápasů a Mönchengladbach je v současné době na 4. místě tabulky Bundesligy. V sobotu Gladbach čeká zápas proti Borussie Dortmund.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články