Zpět na » 1. Bundesliga » Gündogan stále neví, jestli zůstane v Dortmundu

1. Bundesliga - Gündogan stále neví, jestli zůstane v Dortmundu

Gündogan stále neví, jestli zůstane v Dortmundu © express.co.uk - Ilkay Gündogan

1

Líbilo se

12.01. - Záložník Borussie Dortmund Ilkay Gündogan trvá na tom, že stále ještě neučinil rozhodnutí o své budoucnosti a stále zvažuje všechny možnosti, kde bude nadále hrát. Smlouva mu v Dortmundu vyprší v červnu 2017 a o reprezentačního hráče Německa se podle médií zajímají Juventus Turín a Manchester City.

25letý hráč, který v roce 2015 prodloužil smlouvu o další dva roky, uvedl, že by si dokázal představit hrát v Premier League. Nyní prohlásil, že o své budoucnosti se rozhodne během příští sezóny.

"Zatím jsem neučinil žádné rozhodnutí o své budoucnosti. Samozřejmě vše musím pečlivě zvážit, protože kariéra fotbalista je hodně časově omezena," řekl Gündogan.

"Abych byl upřímný, stále je vše otevřené. Vím, co mi nabízí současný klub a beru to na vědomí. Ale jak jsem již uvedl, rozhodnutí jsem ještě neučinil."

Gündogan v letošní sezóně vstřelil dvě branky a Dortmund se v současné době nachází na druhém místě bundesligové tabulky. S Dortmundem také postoupil mezi 32 nejlepších týmů Evropské ligy.

Od svého příchodu v roce 2011 z 1. FC Norimberk vyhrál s Dortmundem ligový titul, německý ligový pohár DFB Pokal a německý Super Pohár. V roce 2013 s Dortmundem hrál finále Ligy mistrů.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články