Zpět na » 1. Bundesliga » Jan Kirchhoff přestoupil z Bayernu Mnichov do Sunderlandu

1. Bundesliga - Jan Kirchhoff přestoupil z Bayernu Mnichov do Sunderlandu

Jan Kirchhoff přestoupil z Bayernu Mnichov do Sunderlandu © skysports.com - Jan Kirchhoff

0

Líbilo se

09.01. - Obránce Jan Kirchhoff opouští Bundesligu a přestoupil z Bayernu Mnichov do anglického Sunderlandu. 25letý fotbalista podepsal s účastníkem Premier League smlouvu na 18 měsíců za dosud nezveřejněnou částku.

"Jan má velmi dobrý předpoklady hrát Premier League, ačkoliv je ještě hodně mladý. Z Německa má spoustu zkušeností a také hrál Ligu mistrů," řekl kouč Sunderlandu Sam Allardyce.

"Má všestranné schopnosti a má výbornou přihrávku. Věřím, že bude dobře spolupracovat s našimi záložníky. Má velkou touhu hrát Premier League a naší prací bude, aby co nejrychleji zapadl do našeho týmu a přizpůsobil se životu v Anglii. Pokud se nám to povede, bude pro nás velmi důležitým hráčem."

Kirchhoff přiznal, že měl nabídky zůstat v Německu, ale rozhodl se pro Premier League, kde chce zažít novou výzvu.

"Měl jsem několik možností, kam jít. Měl jsem nabídky z Bundesligy a všechny možnosti jsem zvažoval, i možnost zůstat v Bayernu. Těším se na hraní v Anglii a na novou výzvu," řekl Kirchhoff.

Kirchhoff v letošní sezóně nastoupil pouze k jednomu zápasu v německém ligovém poháru DFB Pokal. Stopera v minulých sezónách trápily zranění a poslední dvě hostování strávil v Schalke, kde se dostal do dobré formy a nabral kondici.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sympatak,bohuzel v Bayernu pro nej nebylo misto.Preji mu hodne uspechu v Anglii. Smajlík 18

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články