Zpět na » 1. Bundesliga » Baumann a Borowski jsou zpátky

1. Bundesliga - Baumann a Borowski jsou zpátky

0

Líbilo se

03.04. - V bundesligovém Werderu Bremen se vyprazdňuje lazaret. V pondělí se do týmového tréninku vrátili dlouhodobě zranění Tim Borowski a Frank Baumann. Trenér Thomas Schaaf mohl navíc přivítat i útočníka Kevina Schindlera a záložníka Daniela Jensena.

Frank Baumann si 7.listopadu 2006 v zápase proti 1.FC Nürnbergu (2:1) přivodil zranění achilovky a musel absentovat. Tim Borowski si při remíze 2:2 s Borussií Mönchengladbach 25.února poranil koleno. Během rehabilitace se tento reprezentant podrobil i operaci třísel.

"Teď to jde už dost dobře. Nemám už celkem žádné problémy a doufám, že to tak i zůstane", vysvětlil Baumann. I Borowski byl po prvním tréninku optimistický: "Bylo to už celkem O.K. Těší mě to samozřejmě po tak dlouhé době a musím proto vyslovit pochvalu zdravotnímu oddělení." Přesto si ale 27-letý hráč nestanovuje žádné termíny svého návratu: "Nemám už žádné bolesti, ale příští dny ukážou, jak stabilní to zůstane. Nechceme nic lámat přes koleno", říkal Borowski na tiskové konferenci.

Trenér Werderu Schaaf mohl v pondělí přivítat i útočníka Kevina Schindlera a záložníka Daniela Jensena. Mladý hrotový hráč přišel o utkání v Cottbusi (0:0) kvůli poraněnému lýtku, dánský fotbalista také vynechal zápas na Stadionu přátelství, trápily jej totiž bolesti přitahovače.

Oproti tomu chyběl nyní opět Christian Schulz. Obránce nepustily do přípravy problémy se stehenním svalem.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články