Zpět na » 1. Bundesliga » Nevan Subotič by mohl z Dortmundu odejít za poloviční cenu

1. Bundesliga - Nevan Subotič by mohl z Dortmundu odejít za poloviční cenu

Nevan Subotič by mohl z Dortmundu odejít za poloviční cenu © espnf.com - Neven Subotič

2

Líbilo se

29.12. - Podle informací ESPNFC.com by mohl obránce Nevan Subotič v lednu opustit Borussii Dortmund za poloviční hodnotu jeho ceny na přestupovém trhu. Jeho budoucnost ve vestfálském celku je zdrojem spekulací posledních týdnů, protože pod trenérem Thomasem Tuchelem nedostává tolik příležitostí hrát.

Jeho odchod z Dortmundu se nejvíce spojuje s přesunem do Liverpoolu, který nyní vede bývalý kouč Borussie Jürgen Klopp. Poté, co se stal Thomas Tuchel novým trenérem Dortmundu, nastoupil Subotič pouze do 4 zápasů ve všech soutěžích.

Subotič se v posledních zápasech dostal na hřiště jen díky absencím Matse Hummelse a Sokratise Papastathopoulose. Poslední ligový zápas proti 1. FC Köln, který Dortmund prohrál 1:2, Subotič zmeškal kvůli nemoci.

Dortmund v minulosti vydal prohlášení, že nehodlá Subotiče v lednu prodávat. Nicméně ESPNFC.comm získala informace, že o obránce se intenzivně zajímají evropské kluby a v lednu by přeci jen mohl opustit Iduna-Signal Arénu.

Ačkoliv Subotič před sezónou s Dortmundem podepsal novou smlouvu, která je nyní platná do roku 2018, Dortmund by ho přeci jen mohl prodat za poloviční cenu hráče na trhu, protože Subotič má nyní jeden z nejvyšších platů a vestfálský celek by tak získal potřebné peníze k posílení kádru.

Srbský reprezentant získal pověst jednoho z nejlepších obránců v Evropě poté, co s Dortmundem dokráčel do finále Ligy mistrů v roce 2013 a vyhrál 2 bundesligové tituly.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kdyz ho Klopp pretahne,dobre pro obe tri strany. Smajlík 1

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články