Zpět na » 1. Bundesliga » Schalke s Boatengem oficiálně ukončilo smlouvu

1. Bundesliga - Schalke s Boatengem oficiálně ukončilo smlouvu

Schalke s Boatengem oficiálně ukončilo smlouvu © eurosport.co.uk - Kevin-Prince Boateng

0

Líbilo se

09.12. - Německý celek Schalke 04 potvrdil, že s ghanským záložníkem Kevinem-Princem Boatengem ukončilo smlouvu. Boateng, který do Gelsenkirchenu přišel v roce 2013 z AC Milan má namířeno zpět na San Siro. S AC Milan již letos odehrál několik přátelských zápasů.

Ghanský reprezentant naposledy nastoupil za Schalke v květnovém zápase proti 1. FC Köln, který Schalke 04 prohrálo 0:2. Poté mezi hráčem a klubem vznikly spory odůvodněné jako "ztráta vzájemné důvěry" a Boateng si mohl začít hledat nový klub. O situaci Boatenga jsme Vás informovali už na začátku tohoto týdne ZDE.

Nyní německý celek vydal oficiální prohlášení, ve kterém potvrzuje, že Boateng bude v příští sezóně působit v jiném klubu.

"FC Schalke 04 a reprezentant Ghany Kevin-Prince Boateng se dohodli na vzájemném ukončení hráčovy smlouvy. Podmínky dohody nebudou zveřejněny."

"Za Schalke odehrál celkem 60 zápasů (46 zápasů v Bundeslize, 12 v evropských soutěžích, 2 v německém poháru DFB Pokal), v nichž vstřelil 7 branek. 28letý hráč bude od 1.ledna 2016 působit v jiném klubu."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články