Zpět na » 1. Bundesliga » Tuchel chválí vítěznou mentalitu Dortmundu

1. Bundesliga - Tuchel chválí vítěznou mentalitu Dortmundu

Tuchel chválí vítěznou mentalitu Dortmundu © https://pbs.twimg.com - Thomas Tuchel

1

Líbilo se

06.12. - Thomas Tuchel označil sobotní zápas proti Wolfsburgu jako jednu z největších výzev, kterým čelil od svého příchodu do Iduna-Signal Park. Domácí Wolfsburg srovnal stav utkání v 90. minutě, když nařízenou penaltu proměnil Ricardo Rodríguez. Shinji Kagawa ale v nastaveném čase opět strhl vítězství na stranu Borussie.

Svěřenci Thomase Tuchela tak využili zaváhání Bayernu Mnichov a stáhli náskok bavorského celku v čele Bundesligy na 5 bodů. Hostující kouč po zápase prohlásil, že si jeho tým vítězství zasloužil.

"Prožíváme nyní opravdu skvělé období. Celkově jsme předvedli velmi dobrý výkon a sobotní zápas byl jednou z největších výzev v letošní sezóně," řekl Tuchel.

"V prvních 35. minutách jsme hráli opravdu skvěle a mohli jsme vést více než o jednu branku. Zbylých 55. minut jsme trochu polevili. Těsně před koncem tak přišel trest, který byl pro nás velkým zklamáním, ačkoliv Wolfsburg několikrát ukázal, že umí hrát dobrý fotbal."

"V nastavení jsme se vrátili ke hře z úvodu zápasu a byli jsme odměněni vítěznou brankou. Konec zápasu byl hodně hektický a věděli jsme, že musíme předvést špičkový výkon. Trápí nás zranění některých hráčů, ale i přes jejich absenci tým ukázal, že má vítěznou mentalitu."


Více informací pro všechny fanoušky Barcelony najdete na FB stránkách BorussiaDortmundCZaSK.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články