Zpět na » 1. Bundesliga » Guardiola litoval neproměněných šancí Bayernu v prvním poločase

1. Bundesliga - Guardiola litoval neproměněných šancí Bayernu v prvním poločase

Guardiola litoval neproměněných šancí Bayernu v prvním poločase © https://pbs.twimg.com - Pepe Guardiola

0

06.12. - Kouč Bayernu Mnichov vyjádřil nespokojenost s celou řadou neproměněných příležitostí, které jeho hráči zahodili v zápase na hřišti Borussie Mönchengladbach. I díky tomu si bavorský celek připsal svou první prohru v letošní sezóně Bundesligy, když prohráli 1:3.

Domácí brankář Yann Sommer se blýskl proti šancím Thomase Müllera a Roberta Lewandowského. Břevno nastřelil Kingsley Coman a tak jediný, kdo švýcarského brankáře překonal byl navrátilec Franck Ribéry. Jeho branka pouze korigoval nepříznivý stav na konečných 1:3.

"Hráli jsme velmi dobře v prvním poločase a vytvořili si spoustu šancí," řek Guardiola.

"Bohužel se žádnému hráči nepodařilo vstřelit branku. Poté, co jsme inkasovali, ztratili jsme nad hrou kontrolu."

Pozitivní zprávou pro Bayern byl návrat Francka Ribéryho, který nastoupil po 269 denní absenci kvůli zraněnému kotníku.

"Jsme rádi i za něj, že byl k po dlouhém zranění opět k dispozici."