Zpět na » 1. Bundesliga » Lewandowskiho pětigólová kanonáda byla zapsána do Guinessovy knihy rekordů

1. Bundesliga - Lewandowskiho pětigólová kanonáda byla zapsána do Guinessovy knihy rekordů

Lewandowskiho pětigólová kanonáda byla zapsána do Guinessovy knihy rekordů © english.cntv.cn - Robert Lewandowski se zapsal do Guinessovy knihy rekordů.

1

Líbilo se

01.12. - VIDEO Fantastický pěti gólový koncert Roberta Lewandowskiho během 9. minut z podzimního zápasu Bundesligy proti Wolfsburgu se dočkal hned čtyřnásobného zápisu do Guinessovy knihy rekordů.

Útočník Bayernu Mnichov naskočil do zářijového zápasu do druhého poločasu a od 51. minuty do 60. minuty zaznamenal do sítě hostujícího brankáře Benaglia pět přesných zásahů. Lewandowski tak nyní drží rekord pro nejrychlejší hattrick v Bundeslize, nejrychlejší čtyři góly v Bundeslize, nejrychlejších pět gólů v Bundeslize a nejvíce vstřelených branek v Bundeslize jako střídající hráč.

Po zaspání do Guinessovy knihy rekordů Lewandowski řekl:

"Když jsem byl ještě mladý hráč, nikdy jsem se neodvážil snít o tom, že vstřelím pět branek během 9. minut. Ale podařilo se mi to. Dokázal jsem to."

"Nevím, jestli ještě někdo něco takového dokáže. Nikdy jsem o tom přemýšlel, ale podařilo se mi to. Tehdy do sebe zapadlo všechno - štěstí, forma, načasování i skvělý zápas."

"Samozřejmě bych chtěl, aby se něco takového už nikomu nepovedlo. V této chvíli jsem rád, že tyto rekordy patří mě."

Polský kanonýr v letošní sezóně zaznamenal 14 branek a zasloužil se tak o to, že bavorský celek v Bundeslize ze všech 14 zápasů ještě neprohrál.

Pěti gólová kanonáda Roberta Lewandowskiho, která se zapsala do Guinnesovy knihy rekordů.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 01.12. Odpovědět

Ten pátý gól byl neskutečná třešnička na dortu! Borec. Smajlík 1

pdreal - 01.12. Odpovědět

tak to hej , ten 5-ty bol nadherny, inak vravi sa nikdy nehovor nikdy, ale tazko si predstavit ze toto niekto prekona ...

pdreal
Tymo - 01.12. Odpovědět

Smajlík 7

Tymo

BOREC!!!

Tomguncz
Reklama
Reklama
Nejnovější články