Zpět na » 1. Bundesliga » Breitenreiter doufá v bodový zisk v zápase proti Bayernu Mnichov

1. Bundesliga - Breitenreiter doufá v bodový zisk v zápase proti Bayernu Mnichov

Breitenreiter doufá v  bodový zisk v zápase proti Bayernu Mnichov © kicker.de - Andre Breitenreiter

0

Líbilo se

20.11. - Kouč Schalke 04 Andre Breitenreiter věří, že jeho tým bude muset předvést bezchybný výkon, aby z víkendového zápasu proti Bayernu Mnichov získal nějaké body. Hráči Schalke nevyhráli v posledních šesti zápasech ve všech soutěžích a o víkendu ve Veltins Aréně přivítá po prohře 2:3 s Dortmundem dalšího favorita na zisk titulu.

Bayern Mnichov v letošní sezóně získal ohromujících 34 bodů ze 36 bodů možných a Breitenreiter věří, že i tak jeho hráči najdou ve hře hostů chyby a potrestají je.

"Proti Bayernu se musíme vyvarovat chyb," řekl Breitenreiter.

"Tým dostane jasný plán, jak má hrát. Věřím, že si v zápase vytvoříme šance. Je zde hodně věcí, které musíme zlepšit a také musíme mít trochu štěstí."

"V některých zápasech udělal Bayern chyby a pokud je udělá v zápase s námi, musíme je potrestat."

Noviny Der Westen v týdnu otiskl informace, že trénink hráčů, kteří si neplnili reprezentační povinnosti a trénovali pod Breitenreiterem, byl jeden velký cirkus. Kouč domácího celku se ale nenechal kritikou rozhodit, naopak mu udělal radost návrat kapitána Benedikta Höwedese, který vyléčil zlomený prst na ruce. Německý reprezentant se gólově prosadil v obou loňských zápasech proti Bayernu Mnichov.

"Všichni reprezentanti se vrátili v pořádku. Benedikt Höwedes je také po zranění k dispozici. Leroy Sané, Max Meyer a Leon Goretzka odehráli navíc výborné zápasy za reprezentační výběr do 21 Německa."

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články