Zpět na » 1. Bundesliga » Adnan Januzuj potřebuje čas na adaptaci v Borussii Dortmund

1. Bundesliga - Adnan Januzuj potřebuje čas na adaptaci v Borussii Dortmund

Adnan Januzuj potřebuje čas na adaptaci v Borussii Dortmund © dailymail.co.uk - Adnan Januzaj

1

Líbilo se

15.11. - Agent Adnana Januzaje připustil, že jeho belgický klient se stále naplno neadaptoval v novém prostředí Signal Iduna Parku a potřebuje více času, aby zapadl do týmu Borussie Dortmund. Trenér jednadvacítky Belgie Enzo Scifo potvrdil, že křídelní hráč odmítl pozvánku na reprezentační zápas proti České republiky.

Belgický trenér nenašel pochopení pro odmítnutí reprezentovat svou mateřskou zem a uvedl, že 20letý fotbalista má špatný přístup k fotbalu. Proti jeho slovům se ohradil agent belgického reprezentanta Dirk De Vriese.

Januzaj je v současné době zapůjčen z Manchesteru United na hostování v Borussii Dortmund, kde plní pouze úlohu náhradníka.

"Není pochyb o tom, že Januzaj je nespokojený," řekl De Vriese. "Adnan tvrdě pracuje na svém zlepšení, ale potřebuje si také odpočinout a proto odmítl reprezentační zápas. Nedělejte hned unáhlená rozhodnutí."

"Borussia Dortmund se hodně zlepšila a funguje jako dobře namazaný stroj. Současný Dortmund se může stát nejlepším týmem v Evropě."

"Nezapomeňte, že Adnan s týmem neabsolvoval předsezónní přípravu. Dortmund mu dává čas adaptovat se na nové prostředí a my musíme být trpělivý."

"Když přišli Gündogan nebo Lewandowski, také potřebovali čas na to se v týmu adaptovat a zvyknout si na nové prostředí. Po šesti měsících našli v týmu ten správný rytmus a stali se oporami týmu."

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články