Zpět na » 1. Bundesliga » Ginter: Po vítězství v Revierderby jsem ztratil slova

1. Bundesliga - Ginter: Po vítězství v Revierderby jsem ztratil slova

Ginter: Po vítězství v Revierderby jsem ztratil slova © https://pbs.twimg.com - Matthias Ginter

3

Líbilo se

12.11. - Obránce Borussie Dortmund Matthias Ginter měl obrovskou radost z vítězství v napínavém Revierderby proti Schalke, kdy po zápase naprosto ztratil slova, když viděl, jakou fantastickou atmosféru vytvořili fanoušci Borussie Dortmund.

21letý hráč hrál v nedělním šlágru 12. kola Bundesligy klíčovou roli, když nejdříve přihrál na branku Shinji Kagawy a poté sám vstřelil druhou branku domácího celku. Vítěznou branku Borussie vstřelil gabonský kanonýr Pierre-Emerick Aubameyang.

"Měli jsme obrovské šance dát branky na 4:1 nebo 4:2," řekl Ginter.

"Bez ohledu na to jsme rádi, že jsme dokázali zvítězit. Je strašně těžké popsat, jaké to je s domácími fanoušky oslavovat toto velké vítězství."

"Zažít ten pocit, je prostě nepopsatelný a jsme rádi, že jsme vítězstvím fanoušků udělali radost."

"Snažili jsme se rozebrat soupeřovu obranu a držet míč na svých kopačkách. Podařilo se nám to po půl hodině z křídelního prostoru."

Trenér Dortmundu Thomas Tuchel cítil, že jeho celek si měl v závěrečných minutách zápasu výsledek více pohlídat. Zároveň byl potěšen z vítězství nad hlavním rivalem, které znamenalo již sedmé vítězství Dortmundu ve všech soutěžích za sebou.

"Chtěli jsme zůstat v klidu a trpělivě hrát naší hru. Snažili jsme se, aby nás nepohltila fantastická atmosféra v hledišti. Věděli jsme, že to bude hodně těžký zápas, ale hráči odehráli velmi dobré utkání," řekl Tuchel.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články