Zpět na » 1. Bundesliga » Hecking: Hráči Wolfsburgu měli povoleno hrát v reklamě Volkswagen

1. Bundesliga - Hecking: Hráči Wolfsburgu měli povoleno hrát v reklamě Volkswagen

Hecking: Hráči Wolfsburgu měli povoleno hrát v reklamě Volkswagen © kicker.de - Dieter Hecking

0

Líbilo se

17.10. - Trenér Wolfsburgu Dieter Hecking brání trio hráčů, kteří chyběli v úterý na tréninku kvůli tomu, že se zúčastnili natáčení reklamy pro klubového hlavního sponzora Volkswagen. Hecking si stěžoval na nedostatek klíčových hráčů kvůli reprezentační přestávce, ale neměl nic proti tomu, že Max Kruse, Julian Draxler a André Schürrle zamířili do Berlína kvůli natáčení reklamy.

Výrobce automobilů VW utrpěl hodně negativní publicitu kvůli skandálnímu odhalení s emisemi. Toto odhalení hodně poškodil výbornou pověst této značky. Nicméně Hecking brání trio hráčů, kteří se zúčastnili natáčení reklamy pro tohoto sponzora.

"Domluvili jsme se již dávno, že ve středu se budou hlásit zpátky na tréninku," řekl Hecking.

"V úterý měli volný den. Po všech nedávných událostech jsme se domluvili, že reprezentanti potřebují jeden den navíc na odpočinek."

"Není to sice ideální situace, ale naši hráči nejsou roboti. Naopak uznávám, že hráči tento den strávili tímto způsobem."

Wolfsburg ve víkendovém zápase 9. kola Bundesligy hostí Hoffenheim, který v únoru loňské sezóny doma porazil 3:0. V posledních třech ligových zápasech "Vlci" získali pouze jeden bod. Ve středu je navíc čeká domácí zápas proti PSV Eindhoven v Lize mistrů.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články