Zpět na » 1. Bundesliga » Tuchel: Marco Reus se brzy vrátí do top formy

1. Bundesliga - Tuchel: Marco Reus se brzy vrátí do top formy

Tuchel: Marco Reus se brzy vrátí do top formy © 1footballwallpaper.com - Marco Reus

1

Líbilo se

16.10. - Kouč Borussie Dortmund Thomas Tuchel odhaduje, že Marco Reus se v nejbližší době vrátí do své nejlepší formy. Německý reprezentant zaznamenal v šesti odehraných zápasech dvě branky. Reus se potýká s poklesem formy zapříčené zraněním ze začátku sezóny.

Nicméně trenér Dortmundu je přesvědčený, že bývalá hvězda Borussie Mönchengladbach se brzy vrátí do své nejlepší formy a bude plnit roli tahouna týmu.

"S Marcem jsem často v kontaktu, mluvíme spolu a věnuji plnou pozornost tomu, aby na sobě co nejvíce pracoval," řekl Tuchel.

"Nedokážu si představit svůj tým bez Marca Reuse, je pro nás velmi důležitý. Obdivujeme jeho talent a snažíme se mu pomoci, aby zase střílel mnoho gólů. Mám pocit, že se hodně zlepšil a brzy bude ve své nejlepší formě."

"Vidím u něj velkou touhu, aby se vrátil zpátky jako klíčová osobnost pro tento tým. Jsem si jistý, že brzy zase uvidíme toho hvězdného Marca Reuse."

Vynikající formu má na začátku sezóny Pierre-Emerick Aubameyang, který má nakročeno k tomu, aby se stal prvním hráčem Bundesligy, který v úvodních zápasech za sebou vždy vstřelil alespoň jednu branku. Tuchel je s gabonským reprezentantem velmi spokojený a chválí jeho charakter na sobě stále pracovat.

"Vždy poznáte, jestli je šťastný nebo je s něčím nespokojený. To mi vždy pomáhá rozeznat, co je třeba zlepšit nebo změnit, aby hrál lépe."

"Kromě toho mě velmi těší, jak pracuje na trénincích a soustředí se na důležité věci. Má mentalitu stát se nejlepším střelcem a jeho mentalita je zároveň jeho osobní motivací."

"V týmové hře je nesobecký a radši přihraje spoluhráčům, než aby střílel z obtížné pozice. Toto prokázal v zápasech již několikrát a tato jeho vlastnost je pro nás velmi důležitá."

"Stále tvrdě pracuje, aby se zlepšoval a tým rád pracuje s ním. Jsem velmi šťastný, že mám v týmu takového hráče."

Dortmund v páteční předehrávce čeká zápas na hřišti Mainzu, který dříve vedl jako trenér právě Thomas Tuchel.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články