Zpět na » 1. Bundesliga » Paris Saint-Germain posílí německý brankář Trapp

1. Bundesliga - Paris Saint-Germain posílí německý brankář Trapp

Paris Saint-Germain posílí německý brankář Trapp © kicker.de - Kevin Trapp

0

Líbilo se

06.07. - Českého brankáře Petra Čecha se Paris Saint-Germain přivést nepodařilo, do bohatého francouzského klubu ale nakonec zamíří gólman Eintrachtu Frankfurt Kevin Trapp. Dokončení přestupu, za který Paris Saint-Germain zaplatí 9 milionů eur, už brání jen lékařská prohlídka.

Čtyřiadvacetiletý německý brankář podle deníku Bild dnes dorazí do Paříže, kde podstoupí lékařské testy a následně podepíše s francouzským mistrem pětiletou smlouvu.

„Je to opravdu těžké,“ odpověděl Trapp na otázku o jeho odchodu z Frankfurtu, kde působil od roku 2012, kdy přišel z Kaiserslauternu. Zástupci obou klubů se na přestupu dohodli v pátek večer v Paříži, kam poněkud netradičně odcestovalo vedení Eintrachtu.

„Čím dříve dosáhneme dohody, tím lépe, protože stále jsou jedna až dvě věci, které musíme vyřešit,“ přiznal předseda Eintrachtu Frankfurt Heribert Bruchhagen.

Podle informací deníku Bild se oba celky kromě přestupové částky ve výši 9 milionů liber dohodli také na přátelském utkání, které by se mělo uskutečnit před začátkem sezóny 2016-17.

Trapp by měl v Paris Saint-Germain vytvořit konkurenci pro současnou brankářskou jedničku Salvatoreho Siriga, který má za sebou průměrnou sezónu. Na Nicholase Doucheze tak zbyde jen post třetího brankáře.

Frankfurt nyní bude muset najít novou brankářskou jedničku a podle kouče Armina Veha nebude vůbec lehké nahradit jednoho z nejnadějnějších německých brankářů. „Pokud Kevin Trapp odejde, podepíšeme nového brankáře. Je tu mnoho dobrých gólmanů, ale všichni jsou ve svých klubech pod smlouvou,“ dodal Veh.

Kam dál?

Vít Sedlák / soccernet.com, Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Je to dobrý golman !!! Smajlík 1

Alexis17
Reklama
Reklama
Nejnovější články