Zpět na » 1. Bundesliga » Mats Hummels pravděpodobně zůstane i příští sezónu v Dortmundu

1. Bundesliga - Mats Hummels pravděpodobně zůstane i příští sezónu v Dortmundu

Mats Hummels pravděpodobně zůstane i příští sezónu v Dortmundu © express.co.uk - Obránce Borussie Dortmund Mats Hummels

0

Líbilo se

22.05. - Podle sportovního ředitele Borussie Dortmund by měl Mats Hummels zůstat ve vestfálském celku i v příští sezóně. Ač o Hummelse jevil zájem Manchester United, tak k přestupu nakonec zřejmě nedojde a mistr světa z roku 2014 by tak měl zůstat ve svém aktuálním působišti.

Vše přitom napovídalo tomu, že by německý reprezentant mohl Dortmund opustit. Zvažoval totiž svou budoucnost v klubu a ve stejné době se spekulovalo, že o něj má zájem Louis van Gaal.

Nicméně Dortmund předpokládá, že šestadvacetiletého obránce udrží ve svých službách i v příští sezóně a bude tak minimálně naplněn aktuální kontrakt, který vyprší právě v roce 2017. To potvrzuje také sportovní ředitel Michael Zorc, jenž se s Hummelsem osobně setkal a společně došli k závěru, že k žádnému stěhování v létě nedojde.

„Dává smysl, že Mats přemýšlí o své budoucnosti. Nicméně vždy jsem poukázal na tu skutečnost, že s ním i do budoucna počítáme. A pokud je mi známo, tak jeho smlouva trvá až do roku 2017 a my nedostali ani žádnou oficiální nabídku,“ řekl Zorc ohledně situace kolem Hummelse.

Kam dál?

Josef Hladík / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tohoto hráče bych rád viděl v Manchester United, ale jestli dál zůstane v Dortmundu a odolá všem nabídkám, tak klobouk dolů před jeho věrností Smajlík 4

CantonaErik
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články