Zpět na » 1. Bundesliga » Zápisníček Luboše Pecky, 13.kolo

1. Bundesliga - Zápisníček Luboše Pecky, 13.kolo

Zápisníček Luboše Pecky, 13.kolo © -

0

16.11. - Do Cách v minulém kole zavítal Kaiserslautern a odvezl si prohru 1:2, v zápase nastoupil i český útočník Luboš Pecka.

Porazili jste Kaiserslautern 2:1, jak byste utkání stručně popsal?
Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Soupeř nás přehrával a jenom s velkou porcí štěstí jsme to přečkali bez odbržené branky. Soupeř hrál opravdu dobře a nám se povedlo dát gól po jednom z rohů. Snažili jsme se o zlepšení kombinace, ale moc ne nam to nevedlo. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Zlepšili jsme kombinaci a rodily se i šance. Góla jsme, ale dali z penalty. Poté se ještě soupeř snažil o vyrovnání, ale povedlo se jim už jen zkorigovat výsledek v samotném závěru.

Vy jste odehrál 89 minut a hosté snížili až po Vašem odchodu ze hřiště. Věděl jste při střídání, že utkání již dovedete do vítězného konce?
Za stavu 2:0 v 89.minutě už v nic jiného nevěříte, takže jsem už věřil, že to dotáhneme do vítězného konce.

Přes vítězství jste zůstali na 9.místě tabulky, na postupové pozice ztrácíte pět bodů. Kam až by jste se chtěli posunout před koncem podzimní části?
Určitě by jsme chtěli být výše než se teď nacházíme. Chtěli by jsme být stále v kontaktu s předními celky tabulky.

I Vás nyní čeká téměř dvoutýdenní pauza, jak jí vyplníte?
První týden běhání, máme slíbenou posilovnu a připravený je i jeden přátelský zápas. Druhý týden bude normální předzápasový.

Poté Vás čeká o záchranu bojující Augsburg, budete si chtít odvézt z jejich hřiště tři body?

Určitě se budeme snažit o nějaký bodový zisk. Kdyby byly tři body bylo by to supr.