Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg ulovil velkou rybu, z Mönchengladbachu přichází Kruse

1. Bundesliga - Wolfsburg ulovil velkou rybu, z Mönchengladbachu přichází Kruse

Wolfsburg ulovil velkou rybu, z Mönchengladbachu přichází Kruse © Bild.de - Kruse se od přístí sezóny bude z gólů radovat ve Wolfsburgu.

0

Líbilo se

07.05. - Opora Borussie Mönchengladbach mění působiště. Útočník Max Kruse podepsal smlouvu u konkurence a do roku 2019 by měl působit ve Wolfsburgu. Využil tak výstupní klauzule, kterou obsahoval jeho kontrakt s Borussií.

Sedmadvacetiletý fotbalista měl smlouvu v Mönchengladbachu ještě na dva roky, ovšem psalo se v ní, že pokud někdo nabídne 12 milionů eur, bude hráč k dispozici. A přesně to se podle webu Bild.de stalo.

Pro Wolfsburg dvanácti miliony za přestup náklady zdaleka nekončí. Čtyřletá smlouva má Krusemu vynést dvacet milionů eur plus blíže nespecifikované prémie za úspěchy.

"Max se rozhodl pro nejlepší sportovní perspektivu. Víc k tomu teď nemohu říct," mlží stále ještě fotbalistův manažer Tobias Sander, Bild ale tvrdí, že definitivně bude přestup potvrzen ještě před víkendovým kolem.

Pro Kruseho tak v závěru sezóny nastane pikantní situace. Rád by si totiž určitě zahrál v příštím roce Ligu mistrů, svého budoucího zaměstnavatele však o ní může ještě připravit. Právě Wolfsburg, Mönchengladbach a spolu s nimi i Leverkusen totiž bojují o dvě vstupenky do základní skupiny a jedno místo v předkole.

Může se tak stát, že v posledních třech kolech pomůže svému současnému klubu a ten budoucí odsoudí k nutnosti hrát kvalifikační zápasy. Kruse však jakýkoliv střet zájmů vylučuje. "Udělám všechno pro to, aby Gladbach skončil třetí," ubezpečuje.

Kam dál?

Martin Slabý / Bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články