Zpět na » 1. Bundesliga » Bundesliga hlásí další trenérskou změnu. Korkuta střídá v Hannoveru Frontzeck

1. Bundesliga - Bundesliga hlásí další trenérskou změnu. Korkuta střídá v Hannoveru Frontzeck

Bundesliga hlásí další trenérskou změnu. Korkuta střídá v Hannoveru Frontzeck © fussballtransfers.com - Novým trenérem Hannoveru 96 je Michael Frontzeck.

0

Líbilo se

21.04. - S pohybem na trenérských křeslech se v Bundeslize poslední dobou roztrhl pytel. Po Borussii Dortmund a Hamburku hlásí nové jméno na lavičce i z Hannoveru. Třináct utkání bez výhry stálo místo Tayfuna Korkuta, kterého nahradí Michael Frontzeck.

Obsazení trenérské židle v Hannoveru bylo tématem v Německu už hodně dlouho. Hannover totiž naposledy vyhrál týden před Vánocemi. Od té doby posbíral jen šest bodů a pět kol před koncem mu patří nepříliš lichotivá patnáctá příčka s odstupem dvou bodů na baráž a tří na přímý sestup.

Německý trenér tureckého původu, který byl na pozici hlavního trenéra hannoverského áčka jmenován koncem roku 2013, ustál řadu nezdarů, pomyslný vaz mu zlomila až porážka 4:0 na hřišti Leverkusenu. A sotva si v Hannoveru sbalil věci, už si podával dveře se svým nástupcem.

Tím se stal Michael Frontzeck. Jednapadesátiletý kouč se bude snažit přerušit třináctizápasovou šňůru bez výhry už tuto sobotu proti Hoffenheimu.

"Michael Frontzeck má jako hlavní trenér naší plnou důvěru, že klubu udrží v nejvyšší soutěži," pronesl prezident klubu Martin Kind. Frontzeck, který na nové angažmá čeká od listopadu 2013, kdy odložil trenérskou taktovku v St. Pauli, bude mít v trenérském štábu za spolupracovníka i Stevena Cherundola, jenž v Hamburku působil dlouhých patnáct let jako hráč, než loni v březnu v pětatřiceti letech ukončil kariéru.

Kam dál?

Martin Slabý / fussballtransfers.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články