Zpět na » 1. Bundesliga » Atraktivní představení gól nepřineslo. Frankfurt se s Mönchengladbachem o body rozdělil

1. Bundesliga - Atraktivní představení gól nepřineslo. Frankfurt se s Mönchengladbachem o body rozdělil

Atraktivní představení gól nepřineslo. Frankfurt se s Mönchengladbachem o body rozdělil © Facebook.com - Ani jednomu z týmů se gól vstřelit nepodařilo.

0

17.04. - REVIEW Řada šancí na obou stranách, ale žádná branka. Tak by se dala ve stručnosti shrnout páteční bundesligová předehrávka 29. kola mezi Eintrachtem Frankfurt a Borussií Mönchengladbach. Remíza nic moc neřeší ani pro jeden z týmů. Frankfurt nevyužil šanci na přiblížení k pohárovým příčkám, na třetí Borussii se může v sobotu dotáhnout Leverkusen.

Ačkoliv střelci neměli v pátek večer zrovna svůj nejlepší den, nudou diváci v Commerzbank Areně rozhodně netrpěli. Ze sedadel je totiž zvedl hned ve druhé minutě domácí Seferovič, jehož střela mířila těsně vedle hostující branky.

Ještě rušněji bylo o pár minut později na druhé straně. Trapp však hned dvakrát za sebou vychytal Herrmanna. Ve 13. minutě se už Mönchengladbach prosadil, radost však Krusemu a jeho spoluhráčům překazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Stejná situace zabránila Kruseho spoluhráči Kramerovi v minutě třiadvacáté v rozvíjení samostatného úniku.

Za deset minut se v šanci objevili znovu domácí a opět to byl Seferovič. Jeho hlavičku ale Sommer povedeným zákrokem zneškodnil.

Oba celky pokračovaly v aktivní hře i ve druhé půli. Seferovičovi se ale ani napotřetí nepodařilo překonat brankáře hostů a jeho kolega Aigner se sice uvolnil v pokutovém území, ale na nepřesné zakončení by asi nejraději co nejrychleji zapomněl. Na remíze 0:0 už nic nezměnila ani příležitost hostujícího Hazarda z druhé minuty nastavení.