Zpět na » 1. Bundesliga » Neprohráli jsme kvůli Neuerovi, zastával se Guardiola chybujícího brankáře po domácí porážce. Neměl jsem to chytat, tvrdí gólman

1. Bundesliga - Neprohráli jsme kvůli Neuerovi, zastával se Guardiola chybujícího brankáře po domácí porážce. Neměl jsem to chytat, tvrdí gólman

Neprohráli jsme kvůli Neuerovi, zastával se Guardiola chybujícího brankáře po domácí porážce. Neměl jsem to chytat, tvrdí gólman © fcbayern.de - Brankáři Neuerovi nedělní utkání příliš nevyšlo.

1

Líbilo se

23.03. - VIDEO Kopec smůly si vybrali fotbalisté Bayernu Mnichov v nedělním utkání proti Borussii Mönchengladbach. Nejen, že už v průběhu poločasu přišli o Arjena Robbena, který bude zřejmě mužstvu několik týdnů chybět, ale po dvou brankách, při nichž neměl čisté svědomí brankář Neuer, museli vstřebat druhou ligovou porážku v sezóně. Trenér Pep Guardiola z nezdaru ale Neuera nevinil.

"Zkusili jsme všechno, ale bez Francka a Arjena to bylo těžké," přiznal kouč po zápase, do nějž nemohl nastoupit francouzský záložník a v půlce prvního poločasu navíc musel ze hřiště odejít i nizozemský útočník. "Neprohráli jsme ale kvůli Manuelovi, nýbrž proto, že jsme měli problémy s napadáním," stál za svým svěřencem, který v neděli odpoledne rozhodně neprožil nejlepší zápas své kariéry.

Rozhodně si však nemyslel, že jeho tým propluje zbytkem ročníku jako nůž máslem. "To je Bundesliga. Lidé si mysleli, že to už bude jednoduché, ale já věděl, že to bude těžké. Musíme si utkání rozebrat a po reprezentační pauze začít zase vyhrávat," měl jasno v plánech do budoucna.Chybující brankář se ke dvěma brankám ve své síti zprvu vůbec nevyjadřoval: "Gladbach hrál dobře, výborně bránil. My jsme si nevytvořili žádnou opravdovou gólovou šanci. Samozřejmě jsme chtěli dnes předvést jiný výkon, bohužel jsme ale nevyužili ztráty Wolfsburgu," upozornil Neuer na to, že v případě výhry by se odstup mezi prvními dvěma celky ještě zvětšil.

Nakonec se ale přece jen k nešťastnému momentu vrátil: "Chyba byla v tom, že jsem chtěl míč chytit, ne ho pouze vyrazit," kál se.

Zápas s Borussií by ale podle něj měl obhájce titulu hodit za hlavu: "Víme, jaké máme v této sezóně cíle. Díváme se dopředu a jsme optimističtí."

Hostující trenér měl více důvodů k radosti: "Bayern hrál pětadvacet minut dobře, to bylo pro nás velmi těžké, moc jsme se nedostávali k míči. Potom jsme ale dali šťastný gól a druhý poločas už byl lepší, to jsme už hráli dobrý fotbal," byl spokojen po utkání.

Kam dál?

Martin Slabý / fcbayern.de, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
contreo - 31.03. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :

http://caveso.webnode.cz/

contreo
Reklama
Reklama
Nejnovější články