Zpět na » 1. Bundesliga » Lukaku je znovu v hledáčku Wolfsburgu. Vyjde to na druhý pokus? Vlci mají v rukávu velký trumf

1. Bundesliga - Lukaku je znovu v hledáčku Wolfsburgu. Vyjde to na druhý pokus? Vlci mají v rukávu velký trumf

Lukaku je znovu v hledáčku Wolfsburgu. Vyjde to na druhý pokus? Vlci mají v rukávu velký trumf © Kicker.de - Lukaku a Wolfsburg podruhé. Klapne to tentokrát?

0

Líbilo se

19.03. - O tom, že se Wolfsburg pomalu připravuje na účast v příštím ročníku Ligy mistrů a hodlá za tím účelem zkvalitnit kádr, se už nějakou dobu mluví. Nyní se ale na seznamu přání wolfsburského vedení objevilo další jméno. Už podruhé v krátké době budou ve Volkswagen Areně usilovat o Romelua Lukaka.

Belgický talent se mohl v Bundeslize objevit už loni v létě. Šéf klubu Klaus Allofs a mladý fotbalista byli koncem července po schůzce na hamburském letišti už téměř domluveni. Všechno ale ztroskotalo, jak to tak často bývá, na financích. Pětatřicet milionů eur nakonec byli ochotní zaplatit manažeři Evertonu, a tak Lukaku zůstal v Británii.

Wolfsburg později přesto jednu vytouženou hvězdu z Londýna získal, v zimě přišel za 32 milionů André Schürrle z Chelsea. Nyní však Vlci zavětřili belgického mladíka, který ve svých jednadvaceti letech má na kontě už pětatřicet startů v reprezentačním áčku, znova.

A co vlastně hovoří pro to, že by Lukaku tentokrát už mohl Wolfsburg posílit? Především právě evropské poháry. Zatímco Wolfsburg má blízko k účasti v Lize mistrů, Everton si musí bedlivě hlídat záda, aby vůbec uhájil prvoligovou příslušnost i pro příští ročník. Když se k tomu připočítá fakt, že by se Lukaku mohl sejít v jednom dresu s velkým kamarádem Kevinem De Bruynem, mohlo by být k dohodě možná ještě blíže než před necelým rokem.

Jenže je tu i něco, co nasvědčuje opaku. A to vyjádření přímo od Klause Allofse, který vše popírá. "Ne, nechceme dělat žádný velký nákup," řekl pro deník Bild.

O Schürrlem však tvrdil to samé a o dva dny později už hráč podepisoval ve Wolfsburgu. O zimním transferu však dnes říká, že byl domluvem s předstihem už loni v létě.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Martin Slabý / kicker.de, bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Meli se vysrat na Schürlleho,priplatit 3M,a meli by Lukaka. Smajlík 13

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články