Zpět na » 1. Bundesliga » Stuttgart neporazil ani Herthu. Budoucnost trenéra Stevense v klubu je velmi nejistá

1. Bundesliga - Stuttgart neporazil ani Herthu. Budoucnost trenéra Stevense v klubu je velmi nejistá

Stuttgart neporazil ani Herthu. Budoucnost trenéra Stevense v klubu je velmi nejistá © facebook.com - Utkání dvou sestupem ohrožených skončilo bez branek.

0

Líbilo se

06.03. - REVIEW VfB Stuttgart bude možná opět brzy bez trenéra. Ani v předehrávce 24. kole se mu totiž nepodařilo příliš vylepšit tristní domácí bilanci a po bezbrankové remíze s Herthou Berlín zůstává na posledním místě. Setrvání kouče Stevense bylo přitom údajně na tomto utkání závislé.

Jméno Huuba Stevense se v tomto týdnu v Německu objevovalo v médiích velmi často. Zkušený trenér totiž nedokázal vyvést fotbalisty Stuttgartu z krize, a tak se čile spekulovalo o jeho budoucnosti. Ta u VfB měla být závislá na výsledku utkání proti Hertě Berlín. A to se domácím příliš nepovedlo.

Do duelu týmů akutně ohrožených sestupem vstoupila rázněji hostující Hertha. A bylo to dokonce tak rázně, že si hned v první minutě vysloužili její hráči žlutou kartu, jmenovitě se o ni postaral loktem faulující Heitinga.

Co se nebezpečných momentů okolo branek týče, byl první poločas poněkud skoupý. Jen v pětadvacáté minutě se musel po střele berlínského Stockera protáhnout stuttgartský gólman Ulreich. V podání Herthy to byla ojedinělá šance, jinak měli navrch domácí, ovšem bez valného efektu.

Do druhé půle Berlínští dvakrát vystřídali, lépe na hřišti ovšem opět vypadali domácí. Na rozdíl od první pětačtyřicetiminutovky se tentokrát i dostávali do šancí. Ginczek ani Schwaab ale výsledkem nepohnuli. Největší příležitost si nakonec s pomocí Kaloua vypracoval v 81. minutě berlínský Schulz, a když ani ta, ani následné sedmiminutové nastavení gól nepřinesly, rozešly se oba týmy v duelu nejhoršího domácího a nejhoršího venkovního týmu smírně.


Bundesliga - 24. kolo:

VfB Stuttgart - Hertha Berlín 0:0

Kam dál?

Martin Slabý / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články