Zpět na » 1. Bundesliga » Na tento den nikdy nezapomenu, hlesl ochromený trenér Hamburku po drtivé porážce od Bayernu

1. Bundesliga - Na tento den nikdy nezapomenu, hlesl ochromený trenér Hamburku po drtivé porážce od Bayernu

Na tento den nikdy nezapomenu, hlesl ochromený trenér Hamburku po drtivé porážce od Bayernu © hsv.de - Brankář Drobný mohl kanonádě Bayernu jen bezmocně přihlížet.

0

Líbilo se

15.02. - VIDEO Nevídaná prohra na hřišti Bayernu zanechala na trenérovi Hamburku Joeovi Zinnbauerovi hluboké stopy. Přiznal dokonce, že měl strach, aby jeho svěřenci neprohráli dvojciferným rozdílem. To jeho protějšek Pep Guardiola byl v lepší náladě. Před blížícím se duelem osmifinále Ligy mistrů ale krotí emoce.

Spokojenější z dvojice koučů byl pochopitelně ten mnichovský. Nepropadal však euforii, naopak se snažil zmírnit nadšení. "Hráli jsme dobře. Jsem spokojený, že jsme se vrátili k našemu způsobu hry. Teď už se ale musíme soustředit na Ligu mistrů," upozornil Pep Guardiola, že jeho hráče čeká už tento týden úvodní osmifinálové utkání proti Šachtaru Doněck.

Robert Lewandowski byl při hodnocení otevřenější. "8:0 je super výsledek! Je pro nás dobré, že jsme dokázali nastřílet toik gólů. V úterý nás samozřejmě čeká úplně jiný zápas, ale jsme dobře připraveni," věří polský útočník.

Trenér Hamburku po utkání těžko hledal slova, nakonec se však rozpovídal. "Na tenhle den nikdy nezapomenu. Po výsledku 0:8 se toho nedá moc říct. Měl jsem strach, že to skončí dvojciferným rozdílem. Je to neuvěřitelný výsledek, musíme se omluvit fanouškům. Dnes jsme ale narazili na velmi silného soupeře, výsledek je zasloužený. Teď musíme zvednout hlavy, na zápas zapomenout a už proti Mönchengladbachu zahrát lépe," upíná naděje k dalšímu utkání Joe Zinnbauer.

Kam dál?

Martin Slabý / fcbayern.de, bild.de, rutube.ru

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články