Zpět na » 1. Bundesliga » Dortmund, nebo Premier League. Kam v létě zamíří hvězda Mönchengladbachu?

1. Bundesliga - Dortmund, nebo Premier League. Kam v létě zamíří hvězda Mönchengladbachu?

Dortmund, nebo Premier League. Kam v létě zamíří hvězda Mönchengladbachu? © sport1.de - Kam v létě zamíří Max Kruse?

1

Líbilo se

12.02. - Právě to je otázka, kterou se v současnosti zabývají v pátém celku bundesligové tabulky. O tahouna Mönchengladbachu totiž je velký zájem. Kdo by jej však chtěl získat o kádru, musel by zaplatit nemalé odstupné.

Max Kruse je pro Borussií Mönchengladbach důležitým hráčem. V osmnácti utkáních, do kterých zasáhl, nastřílel sedm branek. Z velké části i jeho zásluhou se Mönchengladbach pere o účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

A podle toho si ho v klubu také cení. Pokud by po něm některý z klubů zatoužil, musel by Borussii zaplatit odstupné ve výši 12 milionů eur. Přesně na tolik je totiž stanovena výstupní klauzule, kterou ofenzivní hráč má ve smlouvě.

Ta mu sice končí až za dva a půl roku, kdyby však někdo vysázel na dřevo požadovanou částku, mohl by šestadvacetiletého fotbalistu získat už letos v létě.

A zájemci by se našli. Kolem hráče už kroužil anglický Newcastle United, po fotbalistovi zatoužila ale také Borussia Dortmund.

"U takového hráče, jakým je Max, nikdy nevíte, co se stane. Všechny bundesligové celky by ho chtěly mít ve svém kádru, ale pro málo z nich je dostupný," omezil hráčův manažer Tobias Sander okruh týmů, kam by mohly směřovat další Kruseho fotbalové kroky.

Kam dál?

Martin Slabý / sport1.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články