Zpět na » 1. Bundesliga » Už bylo na čase, oddechli si v Mnichově po vítězství ve Stuttgartu

1. Bundesliga - Už bylo na čase, oddechli si v Mnichově po vítězství ve Stuttgartu

Už bylo na čase, oddechli si v Mnichově po vítězství ve Stuttgartu © fcbayern.de - Je co zlepšovat, ví i po výhře Guardiola.

0

Líbilo se

08.02. - První výhru si na jaře připsal i Bayern Mnichov. Ve Stuttgartu na ni musel vynaložit hodně sil, nakonec si ale pohlídal vítězství 2:0. Po zápase si Mnichovští oddechli. Hovořili ale také o tom, že je stále co zlepšovat, především s ohledem na blížící se duel osmifinále Ligy mistrů.

"Bylo to těžké. Naše hra nebyla dobrá. Rozhodujícím rozdílem byli dneska Alaba a Robben," chválil kouč Pep Guardiola autory branek. "Před zápasy v Hamburku a Doněcku je důležité, že jsme vyhráli, ale musíme se zlepšit," ví španělský trenér.

Arjen Robben pokládal za důležitý úvodní gól zápasu. "Bylo důležité, že jsme krátce před přestávkou dali gól a vytvořili si dobrou pozici do druhé půle. Už bylo na čase získat tři body," oddechl si útočník Bayernu a nizozemské reprezentace.

"Můžu být spokojený s nasazením hráčů. Hráči bojovali, teď musíme hodit za hlavu, že jsme neuspěli, a bojovat dál," našel na zápase pozitivní prvky i trenér poraženého mužstva Huub Stevens.

Kam dál?

Martin Slabý / fcbayern.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články