Zpět na » 1. Bundesliga » Talentovaný Marquinhos by mohl z Paris St. Germain odejít do Bayernu

1. Bundesliga - Talentovaný Marquinhos by mohl z Paris St. Germain odejít do Bayernu

Talentovaný Marquinhos by mohl z Paris St. Germain odejít do Bayernu © sportskeeda.com - Marquinhos je v hledáčku Bayernu Mnichov.

0

Líbilo se

22.01. - Bayern Mnichov možná nakonec v zimě přece jen jeden velký příchod uskuteční. Podle zahraničních médií se intenzivně zajímá o talentovaného brazilského stopera z Paris St. Germain. Marquinhos má ale v Paříži dlouhodobou smlouvu, a tak by Mnichovští museli sáhnout pro poměrně tučnou částku.

Bundesligovou tabulku sice s poměrně slušným náskokem vedou, čeká je ale i boj v play off Ligy mistrů, a tak v Mnichově nechtějí usnout na vavřínech. Kádr obhájce bundesligového titulu by proto mohl rozšířit dvacetiletý obránce Marquinhos, který už v tak mladém věku má za sebou úspěšné angažmá v AS Řím a nyní patří do kádru elitního francouzského klubu Paris St. Germain.

Pokud by skutečně ke transferu došlo, musel by Bayern investovat značně velkou částku. Odhadovaná hodnota mladého obránce, který má v Paříži smlouvu do léta 2018, se pohybuje kolem pětadvaceti milionů eur.

Hráčova pozice ve francouzském velkoklubu se zhoršila po příchodu krajana Davida Luize. Ten poslední dobou dostává v základní sestavě přednost spolu s dalším krajanem Thiagem Silvou.

Kam dál?

Martin Slabý / sportnet.at

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tymo - 22.01. Odpovědět

Holger už je zdravej, tak nwm no?!

Tymo
Reklama
Reklama
Nejnovější články