Zpět na » 1. Bundesliga » Brémy uvažují o velkém comebacku. Vrátí se Klose?

1. Bundesliga - Brémy uvažují o velkém comebacku. Vrátí se Klose?

Brémy uvažují o velkém comebacku. Vrátí se Klose? © tagesspiegel.de - Oblékne Miroslav Klose znovu dres Werderu Brémy?

0

Líbilo se

15.01. - Pokud by se ta možnost naskytla, budeme o něj usilovat. Vedení fotbalového klubu Werder Brémy vyslalo jasný signál směrem ke své bývalé hvězdě Miroslavu Klosemu. A vzhledem k tomu, že v Laziu poslední dobou nedostává moc prostoru, mohl by na něj slyšet.

Od začátku ročníku sice Miroslav Klose zasáhl do většiny utkání Serie A, dohromady však nasbíral pouhých 506 minut, tedy to samé, jako by odehrál necelých šest kompletních zápasů. Zdá se však, že se objevil tým, který by bývalému reprezentantovi mohl nabídnout více prostoru.

Zájem o fotbalistu projevil manažer Werderu Brémy Thomas Eichin. "Pokud by byl Klose k mání, budeme se tím samozřejmě zabývat," přiznal v rozhovoru pro německá média. "Má za sebou brémskou minulost. Udělal si tu velmi dobré jméno," vysvětluje funkcionář Werderu.

Miroslav Klose odehrál v dresu Werderu Brémy v letech 2004 - 2007 celkem 131 zápasů, v nichž vstřelil 63 branek. V barvách německého klubu si zahrál i Ligu mistrů. V roce 2006 se stál králem střelců nejvyšší německé fotbalové soutěže. V létě 2007 zamířil do konkurenčního Bayernu Mnichov, kde až do roku 2011 nastřádal 98 startů a 24 branek. S Bayernem získal i dva mistrovské tituly a probojoval se do finále Ligy mistrů.

V Laziu Řím působí čtvrtou sezónu. Patřil k oporám týmu, v květnu loňského roku dokonce prodloužil smlouvu, v posledních měsících ale příliš příležitostí na hřišti nedostává.

Pozoruhodná je i jeho reprezentační kariéra, kterou ukončil po třinácti letech loni po světovém šampionátu, na kterém Němci brali zlaté medaile. S jednasedmdesáti góly je nejlepším střelcem v historii německé reprezentace. Nikdo také nenastřílel více branek na mistrovství světa než on. Celkem se trefil šestnáctkrát. Poslední gól dal na loňském šampionátu v památném semifinále proti Brazílii (7:1).

Kam dál?

Martin Slabý / sport1.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články