Zpět na » 1. Bundesliga » Tajná schůzka v Mnichově. Nahradí Guardiolu v Bayernu Tuchel?

1. Bundesliga - Tajná schůzka v Mnichově. Nahradí Guardiolu v Bayernu Tuchel?

Tajná schůzka v Mnichově. Nahradí Guardiolu v Bayernu Tuchel? © t-online.de - O čem spolu asi jednali Guardiola (vlevo) s Tuchelem?

0

Líbilo se

03.01. - V Bayernu Mnichov se možná schyluje k senzační výměně. V minulých dnech došlo k utajovanému setkání mezi současným trenérem Bayernu Pepem Guardiolou a bývalým koučem Mainzu Thomasem Tuchelem. Mluvili spolu o případné trenérské výměně na lavičce bavorského velkoklubu?

Nedá se to vyloučit. Ve fotbalovém zákulisí se totiž mluví o plánech Joana Laporty, který se bude příští rok ucházet o post prezidenta FC Barcelona, přivést na post sportovního ředitele katalánského klubu právě Guardiolu, pod jehož vedením Bayern vládne německé nejvyšší soutěži a velké úspěchy sbíral i právě na lavičce Barcelony. Tuchelovi jako případném nástupci Pepa Guardioly v Mnichově by nahrávalo i to, že oba dva trenéři vyznávají podobnou trenérskou filosofii.

Druhá verze mluví o tom, že chtěl Tuchel načerpat inspiraci od úspěšného kouče, neboť se má prý stát novým trenérem druholigových fotbalistů z Lipska.

Jednačtyřicetiletý Tuchel působil u hráčů Mainz 05 od roku 2009 do loňska. Jako hráč to dotáhl nejvýše do druhé ligy v dresu Stuttgartu Kickers. V letech 1994 - 1998 hrál v Ulmu. V pětadvaceti letech však musel kvůli zranění předčasně ukončit aktivní kariéru.

Kam dál?

Martin Slabý / bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bwernx3 - 03.01. Odpovědět

Guardiola rikal , ze neprodlouzi ale po sezone by mel jeste trenovat

Bwernx3
COKO - 03.01. Odpovědět

Myslím, že je ještě moc brzo na návrat, ale byl by to sen

COKO
Tymo - 06.01. Odpovědět

ale howno, Guardiola buď ještě zůstane nebo půjde zase jinam, myslím, že Anglii taky neodolá

Tymo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články