Zpět na » 1. Bundesliga » Frankfurtského kanonýra Meiera chtějí v Moskvě a Istanbulu

1. Bundesliga - Frankfurtského kanonýra Meiera chtějí v Moskvě a Istanbulu

Frankfurtského kanonýra Meiera chtějí v Moskvě a Istanbulu © tagesspiegel.de - Alexandera Meiera by rádi získali v Rusku a Turecku.

1

Líbilo se

02.01. - Na podzim nastřílel třináct branek, a tak není překvapivé, že patří k nejžádanějšímu německému zboží. O frankfurtského Alexandera Meiera projevili zájem ve Spartaku Moskva a Fenerbahce Istanbul. Eintracht by o něj však nerad přišel.

Jednatřicetiletému útočníkovi stačilo na třináct branek jen šestnáct bundesligových utkání. Povedený podzim mu stačil také na to, aby se nad ním během zimy vznášela lasa z různých koutů Evropy. S informací o zájmu tureckého Fenerbahce Istanbul a šestého týmu ruské nejvyšší soutěže Spartaku Moskva přišel Bild, jedním dechem však doplnil, že hvězda Frankfurtu má v klubu smlouvu až do roku 2017.

Změně Meierovy adresy nenahrává příliš ani prohlášení jeho manažera Paula Koutsoliakose, který označil spekulace za hloupost. Přestupní období je však teprve na začátku, a tak není vyloučeno, že se fronta zájemců o hráčovy služby ještě rozroste.

Kam dál?

Martin Slabý / bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články