Zpět na » 1. Bundesliga » Borussia by ráda získala hvězdu Augsburgu

1. Bundesliga - Borussia by ráda získala hvězdu Augsburgu

Borussia by ráda získala hvězdu Augsburgu © Transfermarkt.de - V srpnu ještě Abdul-Rahman Baba (vpravo) čelil útokům dortmundských hráčů, brzy zřejmě bude jedním z nich.

0

Líbilo se

02.01. - Nadějný obránce Abdul-Rahman Baba možná brzy oblékne dres Borussie Dortmund. Místo něj by do Augsburgu mohl putovat Dong-Won Ji, který si během podzimní části letošního ročníku vůbec nezahrál. Dvacetiletý hráč by měl pomoci oživit některé fotbalisty, kteří na podzim zůstali za očekáváním.

Přestože si korejský fotbalista Dong-Won Ji v dresu dortmundské Borussie na podzim nezahrál ani minutu, mohl by pro svůj současný klub být prospěšný. Má se totiž stát součástí dohody mezi Borussií a FC Augsburg. Hlavním předmětem celé akce má ale být mladý obránce Augsburgu Abdul-Rahman Baba.

Zatímco v létě přišel Ji do Dortmundu zadarmo, nyní by za něj klub měl dostat dva miliony eur. Navíc by místo něj měl Dortmund posílit jeden z nejtalentovanějších levých obránců posledních let. Od příchodu nové posily si vedení klubu slibuje také oživení dvou hráčů kteří na podzim zůstávali daleko za očekáváním - Marcela Schmelzera a Erika Durma.

Protože ale ghanský obránce už v tomto ročníku oblékl dres Fürthu a Augsburgu, mohl by se transfer uskutečnit až po jarní části sezóny.

Za Abdula-Rahmana Babu zaplatil v létě Augsburg Fürthu jeden a půl milionu eur. Investice se však vyplatila, protože mladý obránce patřil na podzim k nejlepším hráčům šestého týmu nejvyšší německé soutěže.

Kam dál?

Martin Slabý / Bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články