Zpět na » 1. Bundesliga » Bas Dost připustil možnost odchodu z Wolfsburgu

1. Bundesliga - Bas Dost připustil možnost odchodu z Wolfsburgu

Bas Dost připustil možnost odchodu z Wolfsburgu © skysports.com - Bas Dost přemýšlí o odchodu z Wolfsburgu.

0

Líbilo se

09.12. - Možná už v lednovém přestupním termínu sbalí nizozemský útočník Bas Dost zavazadla a odejde z Wolfsburgu. Byť v posledním zápase skóroval, ve druhém klubu bundesligové tabulky skoro nehraje, s čímž pochopitelně není příliš spokojený.

Počet minut, který strávil Bas Dost v této sezóně během čtrnácti úvodních kol na bundesligových trávnících, by nevydal ani na jeden poločas. Ani fakt, že o víkendu proti Hannoveru skóroval po třech minutách pobytu na hřišti, ho nezbavil úvah o změně angažmá.

"Každý chce hrát. A já moc často nehraju, tak samozřejmě nejsem šťastný," přiznal otevřeně v rozhovoru pro Bild. Zatím však není jasné, kam by mohl v zimě zamířit.

Bas Dost přišel do Wolfsburgu s pověstí kanonýra v létě 2012. V dresu Heerenveenu předtím nastřílel v šestašedesáti utkáních pětačtyřicet branek. V Německu se však brankostroj zatím zadrhává. Poprvé sice skóroval hned v prvním bundesligovém zápase na hřišti Stuttgartu a do konce podzimu se trefil ještě šestkrát, pak ale jeho kariéru brzdila zranění. Kvůli zdravotním trablům přišel o skoro celou podzimní sezónu v minulém ročníku a následně i o devět utkání v jeho závěru.

Letos mu sice zdraví službu nevypovídá, nicméně Wolfsburgu se daří a trenér nemá důvod příliš hýbat se sestavou.

Kam dál?

Martin Slabý / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články