Zpět na » 1. Bundesliga » Huntelaar se rozhodne v lednu

1. Bundesliga - Huntelaar se rozhodne v lednu

Huntelaar se rozhodne v lednu © goal.com - Klaas-Jan Huntelaar se raduje z branky.

0

Líbilo se

14.11. - Agent nizozemského útočníka Schalke 04 Klaase-Jana Huntelaara prozradil, že jeho klient se zatím nedohodl na angažmá s žádným klubem a nechává svoji budoucnost otevřenou až do lednového přestupního termínu.

Stávající smlouva vyprší nizozemskému reprezentantovi už na konci letošní sezony a na jejím prodloužení se Huntelaar stále nedohodl, což nabízí různé otázky ohledně jeho budoucnosti. 29letý útočník byl již dříve spojován s Juventusem a v poslední době se množí spekulace o zájmu Liverpoolu a Arsenalu.

Hráčův agent Arnoldus Oosterveer však popřel jakoukoliv dohodu s anglickými kluby a sdělil, že se bývalý hráč Realu Madrid a AC Milán rozhodne až v lednovém přestupovém okně. „Není tu žádná dohoda s kterýmkoli anglickým klubem. Klaas doposud nerozhodl o své budoucnosti,“ sdělil Oosterveer.

„Ještě se nerozhodl, zda chce hrát v Itálii, Španělsku, Anglii, nebo zůstat v Německu. Plánuje svoji budoucnost vyřešit v zimě.“ Agent nevylučuje ani hráčovo prodloužení smlouvy v Schalke. „V současné době není tato možnost vyloučena, protože ve fotbale člověk nikdy neví. Takže si budete muset počkat na Huntelaarovo rozhodnutí,“ dodal.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaffr - 16.11. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

gaffr

Hunter,co si tak pamatuju u nás nehral zas tak špatně ale doplatil na přestupové rošády v klubu jako tomu bylo u Robbena a Sneijdra.

xEssien15x
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články