Zpět na » 1. Bundesliga » Přísná červená, řekl Jiráček. Dva zápasy stop, rozhodl svaz

1. Bundesliga - Přísná červená, řekl Jiráček. Dva zápasy stop, rozhodl svaz

Přísná červená, řekl Jiráček. Dva zápasy stop, rozhodl svaz © kicker.de - Petr Jiráček vidí červenou kartu

0

Líbilo se

18.09. - VIDEO Útočný Jiráčkův skluz podrážkou napřed vyhodnotil Wolfgang Stark jako faul na červenou kartu, za což schytal na hřišti kritiku od samotného hráče a po zápase i od trenéra HSV Finka. Svaz se ale postavil za sudího, když po shlédnutí videozáznamu přidal k automatické stopce na jedno utkání ještě jeden zápas. Kdo má pravdu?

Díky buldočímu stylu hry se Jiráček propracoval z průměrného hráče v oporu Plzně a pak i reprezentace. Právě díky své zarputilosti se dostal do německé Bundesligy, ale kvůli ní teď o víkendu nedohrál zápas s Frankfurtem.

U útočného pokutového území viděl šanci vybojovat míč, a tak skočil do souboje skluzem. Míč trefil, což o to, ale následně i protihráče Andersona, a to dost nešetrně. Kolik takových zlomenin jsme už viděli?

Jiráček hned na hřišti zpucoval zkušeného rozhodčího Starka, který ho poslal do sprch, kdo ví, co by všechno český reprezentant provedl, kdyby ho neuklidňoval Rafael van der Vaart. Taky trenér Hamburku měl jasno a po zápase prohlásil, že šlo o velmi nerozumné rozhodnutí, vytáhnout z kapsičky červenou kartu.

Sám Wolfgang Stark se k incidentu nijak nevyjádřil, udělala to za něj disciplinární komise, která zvýšila Jiráčkův trest z automatického jednoho na dva zápasy pauzy, čímž de facto potvrdila správnost Starkova verdiktu. S německým svazem neradno si zahrávat, proto vedení Hamburku trest přijalo.

Pro Jiráčka je to hodně nepříjemná věc nejen proto, že je v týmu nový a potřebuje hrát zápasy, aby si upevnil pozici v základní sestavě, ale přijde i o dvě hodně atraktivní střetnutí s Borussií Dortmund i Borussií Mönchengladbach.

A jak to vidíte vy, měla se vytahovat červená? Jiráčkův zákrok začíná v čase 0:25.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
bastt - 24.09. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

bastt

V těchto věcech bývám soudný, každopádně tady si dovoluji tvrdit, že o zákrok na červenou se rozhodně nejednalo. Samozřejmě střet byl zřejmě pro hráče Frankfurtu bolestivý, což možná změnilo verdikt sudího z jasné žluté na červenou.

Alemannian
Chronic - 18.09. Odpovědět

škoda, snad mu trest zruší, byla by škoda kvuli tomuhle nehrát 3 mače nebo kolik to bude

Chronic
NWM123 - 18.09. Odpovědět

Tohle na červenou? Ani náhodou! Rozhodně se nejednalo o nějaký zákeřný zákrok. Chtěl vypíchnout míč, ale protihráč byl rychlejší. Jasná žlutá...

NWM123

to faul nebyl... šel po míčy.. co je to za rozhodčího... píská úplný sračky Smajlík 2

T.KOTMEL

Jiráček byl u míče první, nohu měl co nejníže to šlo... ten týpek si do něj v podstatě naběhl... tak mi to z toho videa připadá, nerozumim za co má červenou

Vincent12
Reklama
Anketa

Byl Jiráčkův zákrok na červenou?

Ano (5)

Ano 21,7%

Ne (18)

Ne 78,3%
Celkový počet hlasů: 23
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články