Zpět na » 1. Bundesliga » Petr Jiráček by na přestupu do Wolfsburgu nic neměnil

1. Bundesliga - Petr Jiráček by na přestupu do Wolfsburgu nic neměnil

Petr Jiráček by na přestupu do Wolfsburgu nic neměnil © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

05.06. - Český reprezentant Petr Jiráček se těší na úvodní zápas evropského šampionátu v Rusku, přestože na jaře neodehrál tolik minut, kolik si představoval. V úterním rozhovoru na webu Fotbalové asociace (FA ČR) také prohlásil, že by na svém zimním odchodu do německého Wolfsburgu nic neměnil.

Jiráček v minulém roce vylétl jako kometa a plzeňským fotbalistům pomohl k zisku mistrovského titulu i postupu do základní skupiny Ligy mistrů. Po výborném podzimu odešel do Wolfsburgu, ale dobrý úvod jeho nového angažmá přibrzdilo zranění břišního svalu.

Za „Vlky“ odehrál v 13 zápasech celkem 782 minut a vstřelil dva góly. Univerzální fotbalista přesto přiznává, že jaro mohlo být vydařenější. „Po zranění jsem 14 nehrál, klukům se dařilo a já jsem chodil na hřiště jen na pár minut. Nenahrál jsem tolik, kolik jsem si představoval. Ale dělám všechno proto, aby se to zlepšilo,“ řekl Jiráček. Svůj první zahraniční přestup si ale stále pochvaluje. „Takhle jsem se rozhodl, nelituji toho. Jsem v Německu rád a mám ještě na čtyři roky smlouvu. To je hrozně dlouhá doba,“ dodal.

Jiráček už překonal veškeré zdravotní obtíže a plně se soustředí na reprezentaci. „Zápas od zápasu je to lepší. Věřím, že je to správně načasované a proti Rusku už to bude vynikající,“ věří Jiráček, který se na podzim natrvalo usadil v základní jedenáctce národního týmu.

Hru pátečního prvního soupeře ve skupině A už má nastudovanou. „Trenér nám dal flash disk s posledním zápasem Ruska proti Itálii (3:0). Dostali jsme to ve vlaku, už jsem to viděl. Ten zápas vůbec neodpovídal výsledku, Italové udělali dvě chyby a Rusko je potrestalo. Ale je fakt, že oni mají šikovné fotbalisty, umí to s balonem. Musíme se na to připravit,“ dodal s tím, že v úterý večer čeká mužstvo videozáznam utkání, na kterém kouč Michal Bílek ukáže, jak na Rusko vyzrát.

Kam dál?

Petr Zikmund / mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gohee - 12.06. Odpovědět

sportovní sázení,spolehlivé informace
info zde:

http://gobe.iprostor.cz/

gohee

http://www.facebook.com/pages/Marcelo-CzSk/263089903786492 Like prosím :)

Marcelos
gohee - 07.06. Odpovědět

sportovní sázení,fantastické info
info zde:

http://gobe.iprostor.cz/

gohee
Tymo - 06.06. Odpovědět

No tak Džeko už je hráčem Bayernu Mnichov

Tymo

Jako opravdu ??

Bal-lack
NWM123 - 05.06. Odpovědět

A je to tady už si moc nekopne Smajlík 11

NWM123
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články