Zpět na » 1. Bundesliga » Barrios se předvedl. Zůstane v Dortmundu?

1. Bundesliga - Barrios se předvedl. Zůstane v Dortmundu?

Barrios se předvedl. Zůstane v Dortmundu? © daylife.com - Lucas Barrios

0

Líbilo se

29.04. - Přestože některá média přinesla zprávy, že se střelec Lucas Barrios stěhuje ze Signal Iduna Parku do Číny, pravda to není. Paraguajský útočník po hattricku proti Kaiserslauternu prohlásil, že si svou budoucnost v BVB představit umí a bude jednat.

Poprvé v sezoně odehrál Lucas Barrios, nejlepší střelec BVB předchozích dvou ročníků, celý zápas a hned dal hattrick. Trefil se hlavou, levačkou i pravačkou, prostě kanonýr, jak má být.

Loni v létě dva měsíce promarodil se svalovými problémy, Klopp dal šanci Lewandowskimu a ten ji chytil. Během 33 bundesligových zápasů dal 20 gólů, 10 jich připravil a z Barriose-hvězdy se stal Barrios-náhradník.

"Pro mě neznámá situace," popisuje útočník Paraguaye. "Sedm let jsem v různých klubech patřil do základní sestavy a najednou jsem vysedával na lavičce. I proto jsem chtěl dneska svou šanci využít, což se povedlo," řekl po zápase s Kaiserslauternem.

Smlouvu má v Dortmundu podepsanou až do roku 2015, ale v průběhu pro něj nedobrého ročníku, chodily zaručené zprávy, že se na čtyři roky upsal do Číny. Nic z toho ale nebyla pravda, klub s hráčem o společné budoucnosti jedná. "Když zůstanu, bude to dobré a budu hrát za Borussii Ligu mistrů. Když ne, poděkuju za úžasné tři roky," vzpomíná na dva tituly.

Dortmundu se letos účinkování v Champions League pranic nepovedlo a ke zlepšení renomé bude potřebovat kvalitní široký kádr. S jedním dobrým útočníkem se na třech frontách (Bundesliga, Liga mistrů, DFB Pokal) úspěšně hrát nedá, proto je Barriosovo setrvání v klubu žádoucí.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 01.05. Odpovědět

fantastické zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

Reklama
Anketa

Zůstane Lucas Barrios v Dortmundu?

Ano, bude hrát v základu (21)

Ano, bude hrát v základu 52,5%

Ano, ale dál bude náhradníkem (12)

Ano, ale dál bude náhradníkem 30,0%

Ne, odejde (7)

Ne, odejde 17,5%
Celkový počet hlasů: 40
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články