Zpět na » 1. Bundesliga » Michala Kadlece napadli chuligáni, musí na operaci

1. Bundesliga - Michala Kadlece napadli chuligáni, musí na operaci

Michala Kadlece napadli chuligáni, musí na operaci © focus.de - Michal Kadlec v dresu Leverkusenu

0

Líbilo se

22.04. - Vítězství 1:0 nad Hoffenheimem šel reprezentační bek Michal Kadlec oslavit na diskotéku v Kolíně nad Rýnem. Tam narazil na dva příznivce místního 1. FC Köln, kteří ho napadli nejprve slovně a pak i fyzicky. Fotbalista bude muset podstoupit operaci, útočníci už jsou v řešení policie.

Řešit útočné výpady soupeřů, to jde Michalu Kadlecovi výborně. Ale jen na hřišti a s kulatým míčem. S napadením chuligánů znepřáteleného klubu neměl do tohoto víkendu zkušenosti.

Na diskotéce ho dvojice příznivců Kölnu nejprve slovně urážela, pak ho napadla i pěstmi a zlomila Kadlecovi nos. "Byl jsem ohromen. Krvácel jsem z nosu, přítelkyně byla v naprostém šoku," popisoval 27letý obránce. "Nic podobného jsem v životě nezažil, ani v Německu, ani v rodné České republice."

Podle vyjádření policejního inspektora v Kolíně nad Rýnem byli oba útočníci identifikováni a bude s nimi zahájeno řízení. Kadlecův Leverkusen čekají poslední dvě bundesligová kola, o které by vinou těchto incidentů nerad přišel. "Proti Hannoveru chci hrát, bude-li to možné. Klidně i s maskou," řekl Kadlec, který v pondělí podstoupí operaci zlomeného nosu.

Celou situací byl šokován i tiskový mluvčí Bayeru Meinolf Spring. "Kde to jsme? Je nepřijatelné, aby slušný člověk opouštěl s přítelkyní diskotéku a byl napaden dvěma útočníky," čílil se.

Fanoušci Kölnu, ti jsou v Německu proslulí nechvalně. Naposledy zaplnili stránky novin, když na dálnici vytlačili a následně zaútočili na autobus s fandy Mönchenglabachu, se kterými toho dne vůbec nehráli a které jen náhodou potkali na silnici. O tomto incidentu více zde.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ať si to jdou zkusit na hřiště. Jestli jsou lepší než Kadlec

Adam Pulec
http://puleczamberk.webnode.cz

puleczamberk
- 24.04. Odpovědět

velmi zajímavé zápasy na dnes

http://cospe.bloger.cz/

Wyglif - 23.04. Odpovědět

Za to, jak se chovali po baraži na Euro, by se každy z nich zasloužil proplesknout.

Wyglif
Lucius6 - 22.04. Odpovědět

chuligáni Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Lucius6
ejkaan - 22.04. Odpovědět

jojo kolin nejvetsi zmrdstvo, cemu se divi...neco jak brooklyn... THUG LIFE !

ejkaan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články