Zpět na » 1. Bundesliga » Zápisníček Luboše Pecky

1. Bundesliga - Zápisníček Luboše Pecky

Zápisníček Luboše Pecky © -

0

08.11. - V minulém kole druhé Bundesligy prohrály Cáchy na hřišti Aue 1:2, své dojmy ze zápasu přiblíží pro čtenáře FotbalPortalu.cz útočník poraženého týmu Luboš Pecka.

V minulém kole druhé bundesligy jste hráli v Aue, po poločase jste drželi nadějný stav 1:1, jenže nakonec jste o gól prohráli. Jak byste zápas okomentoval a zhodnotil?
Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Domácí nás v prvních dvaceti minutách přehráli a zaslouženě veděli 1:0. Poté jsme začali vystrkovat nůžky i my. Hra se vyrovnala a za naše úsilí se nám podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, ale nakonec se štěstí přiklonilo k domácím, když po jedné ze standartních situací nám propadl na malém vápně a domácí hráč nám to propálil do brány. Snažili jsme se vyrovnat, ale už se nám to nepovedlo.

Jak jste byl spokojen se svým výkonem? Znovu jste hrál v základní sestavě a podle ohlasů, které jsem četl na klubových stránkách Alemannie, se vám celkem dařilo.
Musím říct, že začátek zápasu se mi moc nepovedl. Kazil jsem přihrávky, ale postupem času a v průběhu zápasu se to lepšilo, ale hrál jsem už i lépe.

Cítíte, že by si vás fanoušci oblíbili?
To nevím, jestli si mě fanoušci oblíbili. Chci hrát co nejlépe a výsledek se pak dostaví.

Poznávají vás na ulici ve městě?

No, pár lidí mě na ulici v Aachenu už pozdravilo.

Za Aue hrál i český útočník Kaufman, který do hry naskočil po hodině hry. Mluvili jste spolu po zápase?
Já se znám z mého dřívějšího působení z Budějovic s Tomášem Klinkou. Bavili jsme se spolu jak si v Aue žije a tak. Říkal, že se pěkně každých čtrnáct dní projedou autobusem. Je to tam opravdu dálka. Jinak se má dobře.