Zpět na » 1. Bundesliga » HSV stále nemá trenéra, Arnesen chce někoho s licencí

1. Bundesliga - HSV stále nemá trenéra, Arnesen chce někoho s licencí

HSV stále nemá trenéra, Arnesen chce někoho s licencí © FotbalPortal.cz - Sportovní ředitel bundesligového HSV Frank Arnesen.

1

Líbilo se

04.10. - Fotbalový Hamburk, ve kterém působí i Češi Jaroslav Drobný a David Jarolím, je stále bez trenéra. Mužstvo zatím vede bývalý hráč Cardoso, ale toho by měl v následujících dnech někdo nahradit.

"Máme stále několik kandidátů, ale jednání jsou velice těžká," naznačil sportovní ředitel Frank Arnesen, který do klubu přišel v létě. Hlavním adeptem na uvolněnou židli po Michaelu Oenningovi byl Huub Stevens. Jenže nizozemský kouč kývl na nabídku Schalke 04.

Navíc Arnesen začíná být hodně netrpělivý, což dává najevo i v médiích: "Svou práci beru smrtelně vážně. Nemáme čas do Vánoc, v zápase s Freiburgem už bude na lavici trenér s profesionální licencí." Tímto výrokem navíc vyloučil setrvání Rodolfa Cardosa u mužstva. "Rodolfo odvádí skvělou práci. Ukázal, že máme v týmu dobré fotbalisty. Rozhodně budu chtít jeho služby využívat i nadále."

Hamburku se vůbec nepovedl vstup do sezóny, když po osmi kolech má jen čtyři body a krčí se na posledním místě tabulky. Před sezónou sice bylo jasné, že velká obměna kádru bude znát, ale nečekalo se, že problém HSV bude až takových rozměrů.

Do hry o pozici trenéra se nyní přihlásil i bývalý kanonýr HSV Sergej Barbarez, který navíc i vlastní profesionální licenci. Média by však v přístavním městě ráda viděla jednoho z dvojice Holanďanů - Marco van Bastena nebo Louise van Gaala.

Není zatím jisté, kdo tento boj vyhraje, ale můžeme si být jistí, že nejpozději do pátku bude rozhodnutí představitelů HSV konečné a oficiální.

Kam dál?

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tymo - 04.10. Odpovědět

No tak jsem se právě dočetl že Gaal odmítl,hm tak uvidíme kdo nakonec bude trénovat jeden ztěch předních německých klubů

Tymo
Tymo - 04.10. Odpovědět

No už je zatraceně potřeb kvalitní trenér, zkuste Gaala

Tymo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články