Zpět na » 1. Bundesliga » Christian Träsch má blízko přestupu do Wolfsburgu

1. Bundesliga - Christian Träsch má blízko přestupu do Wolfsburgu

Christian Träsch má blízko přestupu do Wolfsburgu © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

24.06. - Pro Stuttgart je takřka nenahraditelný, pro ostatní bundesligové kluby je velice lákavým zbožím. Univerzál Christian Träsch si svou výkonnost drží již delší dobu na stabilní úrovni, nyní to vypadá, že v příští sezóně už neoblíkne dres VFB.

O třiadvacetiletého německého reprezentanta se nejdříve rvaly Schalke, Wolfsburg a HSV. Z těchto tří klubů už zbyl jen VFL Wolfsburg, kde opět začíná pořádně úřadovat Felix Magath. Ten hodlá znovu změnit tým k obrazu svému a právě Träsch je velice důležitým kouskem do Magathovy skládačky.

Také proto nabídli "Vlci" tomuto fotbalistovi skvělou smlouvu. Ve Stuttgartu si Träsch ročně vydělá 1,5 miliónu euro, ve Wolfsburgu by to byly hned 4 milióny. Deník "Bild" už dokonce informoval o tom, že se Träsch s Magathem včera sešli a schůzka měla trvat kolem dvou hodin.

Vypadá to tedy, že nyní půjde jen o to, na jaké přestupní částce se oba kluby domluví. Pro Wolfsburg by neměl být problém zaplatit vyšší částku. Však se Magath chystá mohutně prodávat, navíc majitel klubu je Magathovým velkým fanouškem a jistě mu poskytne pořádný obnos na nové hráče.

Kam dál?

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gaba - 24.06. Odpovědět

fantastické zápasy

http://gase.iprostor.cz/

gaba
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články