Zpět na » 1. Bundesliga » Krize ve Wolfsburgu: McClaren na odstřel, Diego platí

1. Bundesliga - Krize ve Wolfsburgu: McClaren na odstřel, Diego platí

Krize ve Wolfsburgu: McClaren na odstřel, Diego platí © footballconference.co.uk - Steve McClaren

1

Líbilo se

07.02. - První dva zápasy po zimě znamenaly čtyři body a zdálo se, že neúspěchy Wolfsburgu končí. Vždyť měl sérii osm utkání bez porážky. Ale po dvou následných prohrách se ukazuje jiná bilance: z posledních jedenácti mačů vyhráli Vlci jedinkrát. Křeslo renomovaného Steve McClarena se povážlivě houpe.

Od Steveho McClarena si v městě aut slibovali velké věci, srovnatelné s úspěchy Felixe Magatha. Jenže zkušený manažer z Británie, který trénoval Middlesbrough, Twente, anglickou reprezentaci a dělal asistenta v Manchesteru United, nenašel dosud v Německu štěstí.

Terčem kritiky se stal před Vánoci, po poměrně povedeném začátku jarní části sice utichla, ale vrací se v ještě větší intenzitě. Na poplach bije i generální manažer Wolfsburgu Dieter Hoeness a s dalšími členy vedení chystá schůzku, na které se zřejmě bude rozhodovat o odvolání Steveho McClarena.

"Na tu situaci musíme reagovat," prohlásil Hoeness. Podle samozřejmě neověřených informací německých médií by nástupcem McClarena měl být buď Ralf Rangnick, který stál za úspěchy Hoffenheimu a po roztržce s vedením z klubu odešel, nebo Huub Stevens.

Steve McClaren moc dobře ví, že své odvolání teď už neovlivní, proto se soustředí na zlepšení situace. V prvé řadě dal velkou pokutu Diegovi, který šel kopat penaltu, přestože na ni nebyl určen. A nedal. Zaplatí 100 000 eur a v dalším zápase nebude hrát.

"Po zimních nákupech mám více možností, jak hrát, a mám v hlavě i nový systém naší hry," hledí McClaren dopředu. Jestli dostane šanci své nápady zrealizovat, se dozvíme během pár dní.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 08.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Rc 14 - 07.02. Odpovědět

Pokud ho vyhodí, tak jsou blázni!Dejte mu čas a příště hrajete o titul.

Rc 14

pochybujem. Wolfsburg mu nesadol

thornhill
Tymo - 07.02. Odpovědět

jsou lepší

Tymo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články