Zpět na » 1. Bundesliga » Farfán do Wolfsburgu nejde, měl smělý požadavek

1. Bundesliga - Farfán do Wolfsburgu nejde, měl smělý požadavek

Farfán do Wolfsburgu nejde, měl smělý požadavek © bundesliga.de - Jefferson Farfán

2

Líbilo se

31.01. - Mluvilo se o tom jako o hotové věci. Jefferson Farfán přestoupí ze Schalke do Wolfsburgu za patnáct milionů eur, v Gelsenkirchenu ho nahradí Patrick Ochs z Frankfurtu. Plán však zhatil nečekaným požadavkem sám Farfán.

Měl to být ideální obchod pro všechny strany. Wolfsburg měl koupit Farfána a tím zacelit díru po Džekovi, Schalke by za Farfána přivedlo Ochse, který by se konečně dostal do top klubu, Eintracht by zase byl o pět milionů eur bohatší.

Vlci byli připraveni za Farfána požadovaných patnáct milionů eur zaplatit, transfer však ztroskotal na jiné věci. Peruánský útočník nebo útočný záložník totiž požadoval po Schalke finanční kompenzaci za předčasné vypovězení smlouvy.

V praxi by to znamenalo, že by nejen pobíral nový plat ve Wolfsburgu, ale ze Schalke by ještě obdržel přilepšení. O jakou částku se mělo jednat, nebylo zveřejněno, pravděpodobně ale nebyla nízká, když zhatila celý transfer.

Patrick Ochs, který se v posledním roce neskutečně vytáhl a zařadil se mezi osobnosti ligy, tak dál čeká na přestup do lepšího klubu. Ve Frankfurtu ale podle všeho dlouho nezůstane, eminentní zájem projevily další ambiciózní kluby - Hoffenhheim, Hamburk a Stuttgart.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 01.02. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavé zápasy.
Velmi dobré kursy. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Tymo - 31.01. Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=TjaVmZXXUPc
už se nemůžu dočkat na odvetu Smajlík 7

Tymo
Tymo - 31.01. Odpovědět

To je dobře ,Schalke je v LM a Farfán jim aspoň pomůže

Tymo
Reklama
Reklama
Nejnovější články