Zpět na » 1. Bundesliga » Koho nakonec přivede Wolfsburg?

1. Bundesliga - Koho nakonec přivede Wolfsburg?

Koho nakonec přivede Wolfsburg? © FotbalPortal.cz -

2

Líbilo se

24.01. - Odchod Edina Džeka z VFL Wolfsburg se avizoval dlouho dopředu a fanoušci doufali, že pokud se tak stane, přivede vedení klubu okamžitě náhradu. Manažer Dieter Hoeness určitě fotbalisty vytipované má, ale posilu zatím žádnou nepřivedl.

Přes třicet miliónů euro, taková částka výrazně posílila konto Wolfsburgu. Vedení se okamžitě nechalo slyšet, že tyto prostředky budou investovány do posílení kádru, se kterým byl po podzimní části nespokojený hlavní kouč Steve McClaren.

Je pravda, že manažer Dieter Hoeness už usilovně od odchodu bosenského kanonýra Džeka vyjednává s možnými posilami, ale žádný transfer se mu zatím nepodařilo dovést do úspěšného konce. Nejpravděpodobněji zatím vypadá příchod útočníka Patricka Helmese z Bayeru Leverkusen. Ten po loňském zranění neprožívá nejlepší období své kariéry a manažer Bayeru Rudi Völlerby mu v přestupu nebránil: "Pokud přijde z Wolfsburgu konkrétní nabídka, sedneme si s Patrickem, jeho agentem a vše probereme v jeho zájmu."

Podle posledních zpráv je také Helmesův spoluhráč Michael Ballack jedním z hráčů, kteří by mohli dres VFL obléct. V mladém týmu Juppa Heynckese totiž kapitán německé reprezentace nemá jisté místo v sestavě, což pro něj představuje zásadní problém. Deník "Kicker" dále informuje o tom, že má Hoeness spadeno na Papisse Cissého z Freiburgu a Srdjana Lakiče z Kaiserslauternu.

"V zimě je každý hráč hůře dostupný," prohlásil Hoeness. Vedle možných posil přímo z Bundesligy se manažer Wolfsburgu účastnil i několika utkání holandské nejvyšší soutěže, se kterou má samozřejmě velice dobré zkušenosti kouč McClaren. Ten by si ze svého bývalého klubu Twente Enschede rád přivedl Theo Janssena a Bryana Ruize.

Dnes německé média informovala o tom, že se aktuálně jedenáctý tým tabulky zajímá o Milana Jovanoviče, který se neprosadil do sestavy Liverpoolu a vedení klubu by mělo být v kontaktu také s Ivanem Rakitičem ze Schalke.

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 25.01. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.bloger.cz/

Tymo - 24.01. Odpovědět

No nahradit golostroj Džeka asi nepůjde ,ale Helmes nebo Cissé kdyby se ještě víc rozdtřílely tak by mohly hodně pomoct

Tymo
Reklama
Reklama
Nejnovější články