Zpět na » 1. Bundesliga » Demba Ba porušil smlouvu a v Hoffenheimu skončí

1. Bundesliga - Demba Ba porušil smlouvu a v Hoffenheimu skončí

Demba Ba porušil smlouvu a v Hoffenheimu skončí © -

3

Líbilo se

06.01. - Nulovou toleranci k rozhodnutí Demby Ba neodletět s týmem na soustředění do Španělska měli členové vedení Hoffenheimu. Ba v klubu skončí a co víc, hrozí mu vysoký trest.

Není to Bayern, ani Borussia Dortmund. Je to TSG 1899 Hoffenheim, kolem kterého je v Německu v zimní přestávce největší humbuk. Nejprve odešel za 17 milionů eur do Bayernu Luiz Gustavo, s čímž nesouhlasil trenér Rangnick a v Hoffenheimu skončil také.

Dalším klíčovým mužem podzimu, který na jaře už za Hoffenheim bojovat nebude, je útočník Demba Ba. Ten měl velkou důvěru, dařilo se mu, odehrál všechna utkání a vedl klubovou tabulku střelců.

Odmítl však s týmem odletět na soustředění do Španělska, což šokovalo majitele Dietmara Hoppa i manažera Ernsta Tannera. Oba se shodli, že takový muž nemá v jejich klubu co dělat a v Hoffenheimu už pokračovat nebude.

Ba proto odletěl do Anglie, kde bude jednat o svém dalším působišti, jednou z variant je West Ham United, tradiční celek bojující o záchranu v Premier League. Jestli však Ba za jiný klub bude moci hrát je velým otazníkem.

Podle regulí FIFA se totiž fotbalista pod smlouvou nemůže podobným způsobem chovat a za porušení ustanovení mu hrozí sankce. Kromě finanční pokuty nebude moci hrát po dobu čtyř měsíců, ve výjimečných případech i šest.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 11.01. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://tanse.blog.cz/

Do Chelsea bych ho bral,kvality na to má ale po tomhle ne!to se nedělá!

ΜΛТТΛDΌЯ

Sis pomohl, blbečku Smajlík 2 Takovydle mam nejradsi, cos se snaži mermomoci si vydupat přestup.

pratoriax
betinek - 06.01. Odpovědět

Přesně tak! Prostě vyhazov.

betinek

Do Slavie Smajlík 6

Tavares96

hmm^^

Gonzalo20
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články