Zpět na » 1. Bundesliga » Džeko v bundeslize sebral spoluhráči z Wolfsburgu Kjaerovi gól

1. Bundesliga - Džeko v bundeslize sebral spoluhráči z Wolfsburgu Kjaerovi gól

Džeko v bundeslize sebral spoluhráči z Wolfsburgu Kjaerovi gól © goal.com - Edin Džeko

3

02.11. - VIDEO Fotbalista německého Wolfsburgu Edin Džeko si ze sobotního ligového utkání se Stuttgartem (2:0) odnesl do statistik dva střelecké zápisy, přestože měl platit pouze jeden. Vedení Německého fotbalového svazu (DFB) mu však připsalo i úvodní gól, který vstřelil Dán Simon Kjaer.

"Vlci" se dostali do vedení už v 6. minutě sobotního utkání. Rohový kop hlavičkoval obránce Kjaer a míč se po odrazu od břevna dostal za brankovou čáru, poté se však vrátil do pole a Džeko jej ještě hlavou dorazil do sítě. Bosenský útočník poté v 76. minutě přidal druhý gól utkání.

Přestože první gól měl být připsán dánskému stoperovi Kjaerovi, vedení soutěže jej nakonec ponechalo Džekovi. Ten tak podle oficiálních stránek soutěže vstřelil v sobotním zápase se Stuttgartem obě branky zápasu.

Džeko letos v bundeslize nastřílel už sedm branek a prozatím je třetím nejlepším střelcem soutěže. Bývalý hráč Teplic celkem v Německu odehrál 104 ligových utkání, v nichž vsítil už 63 gólů.