Zpět na » 1. Bundesliga » Džeko Wolfsburgu nevyhrožuje, odchodu by se však nebránil

1. Bundesliga - Džeko Wolfsburgu nevyhrožuje, odchodu by se však nebránil

Džeko Wolfsburgu nevyhrožuje, odchodu by se však nebránil © -

2

Líbilo se

23.07. - Čtyřiadvacetiletý útočník VfL Wolfsburg Edin Džeko popřel informace deníku "Bild", podle kterého chtěl kvůli negativnímu stanovisku ke svému prodeji svůj klub vydírat a hrát pouze "na půl plynu".

O Džeka má během letního období velký zájem trojice velkoklubů - Manchester City, Juventus Turín a AC Milán, bosenský útočník se navíc před několika týdny nechal slyšet, že by rád přestoupil a udělal další krok ve své kariéře a není divu. Ve Wolfsburgu už toho dokázal opravdu hodně a jeho kariéře by přestup určitě pomohl.

Wolfsburg však za svůj klenot požaduje 40 milionů liber (asi 1,2 miliardy korun), na což žádný zájemce nepřistoupil a tak vedení "Vlků" oznámilo, že Džeko zůstává. Německý deník "Bild" v pátek přinesl informace o tom, že Džeko je na svého zaměstnavatele naštvaný a chce jej vydírat, aby si vynutil odchod.

Bosenský kanonýr však takovou interpretaci svých slov vyloučil. "Nebylo to z mé strany vůbec míněno tak, jak se napsalo. Hrozit klubu, to absolutně není můj styl. Jen jsem řekl, že je to pro mě nová situace, se kterou jsem se ještě nesetkal a musím jí v hlavě vstřebat. Všichni lidé, kteří mě znají, vědí, že se pokaždé snažím na hřišti odevzdat stoprocentní výkon. Rád bych začal tam, kde jsem skončil v minulé sezoně," uvedl Džeko s narážkou na dvaadvacet branek vstřelených v minulé sezoně bundesligy.

V minulém týdnu se spekulovalo o tom, že by bosenský kanonýr mohl výměnou za Maria Gomeze zamířit do Bayernu Mnichov, ale vedení bavorského klubu tuto informaci okamžitě vyvrátilo. Kouč Wolfsburgu Steve McClaren doufá, že svůj útočný klenot udrží a po roční odmlce opět s VFL zaútočí na bundesligový titul. "Jsem tu spokojený, vždyť díky Wolfsburgu jsem se dostal do velkého fotbalu. Ale pokud by přišla opravdu seriózní nabídka, budu po vedení požadovat, aby ji alespoň zvážilo."

Útočník, který do Wolfsburgu zamířil v létě 2007 z Teplic za 112 milionů korun, nastřílel v 94 bundesligových zápasech už 56 gólů. Za reprezentaci Bosny a Hercegoviny nastoupil šestadvacetkrát, patnáctkrát se zapsal mezi střelce.

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
waseo - 24.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

waseo
Leomes - 23.07. Odpovědět

man city - ne .... tam už je tevez - on by mu jen kryl záda ... a navíc tam maj santa cruze,bellamyho,adebayora .... tam by nevím nevím jak dopadl ..... takže tam bych nešel ani za ty prachy ... a ac s juve už vůbec ne protože v itálii se hraje tak defenzivně,že by se jen horko těžko prosazoval a navíc v itálii je móda mít základ pouze ze třicátníků .... takže nevím nevím .... ani do jednoho klubu bych nešel být džekem .... radši ať zůstane v německu nebo ještě lépe ve wolfsburgu ..

Leomes
Forte02 - 24.07. Odpovědět

vse co jsi rek je blbost a absolutne nemas prehled. jedine co ti schvaluji je City ale ostatni je uplna hovadina. Hodne toho nevis o Italii ze?

Forte02
MaRis_ - 24.07. Odpovědět

Když nevíš , mlč Smajlík 1

MaRis_
Tymo - 26.07. Odpovědět

Do Itálie nepůjde za rok bude chtít skoro každej hrát buď v Německu nebo v Anglii

Tymo
Tymo - 26.07. Odpovědět

Podle trenér VfL Wolfsburg Steva McClarena má nejvyšší německá fotbalová soutěž potenciál na to, aby se stala nejlepší v Evropě. "Sportovně je asi druhá za Premier League. Co se týče ale struktury klubů a jejich vedení, je na tom asi nejlépe z evropských soutěží. Vždyť loni byla nejziskovější ligou světa. Rozvojový potenciál tu je obrovský," řekl kouč Vlků, se kterými včera dokončil soustředění v Ingolstadtu a dal jim na pár dní volno.

Tymo
Forte02 - 23.07. Odpovědět

Kezby se to povedlo a prestoupil do Juve. A hral vedle Diega v utoku Smajlík 4

Forte02
hfhvki - 23.07. Odpovědět

Podle mě má Wolfsburg velký potenciál, ale je to ještě na pár let...

hfhvki
COKO - 23.07. Odpovědět

chlapce Teplická vypadni odtamtad nekam do top klubu Smajlík 7

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články